Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

lenuliatko

my to zase nemame blizko do obchodu a este ked budeme byvat v dome tak este dalej no.dio auta zvladnem ale potom tie chdy do bytu hore a s malou musim ist aj na viackrat.malu necham v byte a susedka len tak nanu mrkne a ja musim bezat zas dolu po dalsie tasky.radsej robim velky nakup ma to efekt a potom nemusime chodti viackrat za tyzden.ja toho vela nenajem mala este vobec a marek je doma len ranajky a veceru sem tam.

dd

jeemine..aku blbost som napisala, ze najcastejsie chodime raz - 2krat do tyz.do carrefour :D..myslela som to tak, ze najviac vyuzivame na nakupy carrefour, ten obchodik pobliz nas a lidl len ked nieco pochybi :), take "rychlovky":D

dd

mno, aj mne niekedy hovoria z rodiny, hlavne manzelova babka, ze raz je Betka ako ja, raz ako manzel, raz sa podoba na toho, raz na ineho z rodiny :)..
no, co sa tyka nakupov, nastastie to nemam do obchodu moc daleko, skoro pod oknami mame taky maly obchod...lidl mame tiez kusok za rohom..najcastejsie chodime do carrefouru, ale to tak raz max.2krat do tyzdna..takze nastasie nechodim ovesana ako stromcek..no auto uz je nastastie okej..nic by ma na tom tak nestvalo, len tie zbytocne nervy, vydaje, strateny cas..to si ten clovek asi neuvedomoval, co vsetko nam svojim pocinom sposobi..hlavne, ze uz je to vyriesene..

lenuliatko

ja som tiez rozmyslala nadtym ze ci jej dam tie uska prepichnut alebo nie a aj stale rozmyslam.ale tie nausnicky su krasne a myslim ze by vyzerala celkom milo.uvidime.dufam ze to nebude hrozne som teda zvedava.kamoska prisla k nam po 3 tyzdnoch a hovori ze:jej ved alex sa uplne zmenila taka je bambulka a opeknela.take rkasne dievcatko.
ja to tak nevnimam ved som snou stale ale ludia z rodiny a kamarati vravia ze sa meni z tyzdna na tyzden.ale to tak male deti sa menia.
keby si videla ako to unas vyzera.akoby sme sa pristahovali :( blazinec.marek chce aby sme na buduci tyzden sli uz do domu.mne sa este ale stale nechce nejako.uvidime.
takze auticko uz je v provoze a mozte chodit po navstevach.aspon nebude smusiet za sbeou tahat nakup.ja som minule sla ako vianocny stromcek.sla som sama na nakup s alexandrou a to bolo teda.v strede nakupu zacala ricat :Dno a potom som sla domou ovesana ako ten vianocny stromcek.v jeden ruke mala v sedacke a v druhej tri tasky.marek mi nemohol pomoct mali poradu ci co tak akoze som myslela ze budem mnat ruky vtahane az niekde na prizemie :D

dd

ahoj Lenka..no,mame sa celkom dobre..cez vikend sme boli zase na navstevach, konecne nam v sobotu rano dosli pneu..dnes nam vypli vodu, cosi tu robia na vodovode..mame tu pred vchodom same blato.premyslali sme, ze by sme sa vybrali k prababke, ale este mi siel manzel do servisu po telefon, tak neviem, kedy sa vychystame :).my sme Betke nedavali nausnicky..bracho, Betkin krstny sa ma pytal, ze ci jej ma kupit nausnicky, ci jej dame prepichnut uska..ale som mu vravela, ze nie, tak jej potom kupil taku krasnu retiazku s krizikom.uska nechame na nu, ked bude chciet si prestrelit ked bude troska vacsia..aj ma to niekedy trocha hneva, ze ich nema, ked je oblecena v zelenom, modrom, ci bledohnedom a vravia na nu ze je chlapcek..ale co uz..drzim prsteky, nech je zajtra co najmenej placu!majte sa pekne!

lenuliatko

ahoj dd ako sa mate?nasa princezna je dnes kusok nervozna.chmuri sa a je taka placliva.nosim ju len na rukach.uz vasi vyse 6 kil.vcera sme ju nemohli uspat tak ju marek dal do autosedacky a sli sa povozit.hned zaspala :D srandtistka no.riadne snami toci.kazdu robi vsetko preto aby bolo po jej voli :)zajtra ideme prepichovat uska :( och bojim sa ze ako jej to urobia.krstna jej kupila tak nadherne nausnicky z bieleho zlata s cervenym ockom.no krasne.

dd

dakujem teda :) som tam davala aj nejake nove fotky..mozno aj teraz tam skusim este nieco dat..neviem preco, ale velmi dlho mi trva upload..neviem, ci to nejak blokuje prevadzkovatel, alebo ma problem ten server.. :(

dd

jasne, ja som si aj myslela, ze je to tak, ale pre istotu som sa spytala :) az sa rozumieme :D.idem Ti to hned aj poslat.. :)

DESmodka

dd, spomenula som ho v texte :) ale teda je to moja prezyvka a centrum sk :), pisem to takto lebo nechcem aby to tu svietilo :)

Najčítanejšie články