Tuzba po dietatku

Príspevok v téme: Tuzba po dietatku
deniiiska

ahojte mam 17 rokov,,nejde o ziadne tehotenstvo len proste vela rozmyslam ze skola a vsetko stym ale strasne zaroven tuzim po babetku a celkovo po dietatku,,mam malinku sestricku a nanje vidim ake je to krasne male diattko mat,,hoc je to velka zodpovednost ale neviem,,laka ma viac rodinka a ked si mam predtsvait ze az po vysokej no neviem...co mi pordite?vopred vam dakujeem

mrvulka

lenka,to sa asi fakt musí niečo stať,aby sme si to uvedomili.ja som sa síce do nemocnice nedostala,ale kebyže to rodina rieši,tak skončím asi na psychiatrii.nevedela som nikomu povedať nie,nedá sa,nemôžem,a tak som išla aj cez mŕtvoly.a keď bolo treba pomôcť mne,každý sa mi otočil chrbtom.Začala som zanedbávať rodinu,pretože šéfka ma poprosila,či by som nezastúpila kolegynku,a já,len aby som bola v jej očiach to dobré dievča,odsunula som rodinu na bok,a potom sa to na mňa kopilo a kopilo až som nevedela o sbe ,že existujem.Tak som si sama povedala,že a dosť.Rodina je pre mňa na prvom mieste a moje deti sú mi prednejšie ako všeto iné na svete.

lleilla

ja nie som na facebooku zaregistrovana,ale este zial ani babo nemam,ani tehulka nie som,tak by som k vam asi nepasovala,elle inak drz sa,vsetko dobre tebe aj malickemu/kej:o)

dd

elle, ja som uz na facebooku registrovana tiez, uz davnejsie..mam to tu pozapinane vzdy vsetko, ked som pri pc, ze dcerka spi..

lenuliatko

baby ved ja si to plne uvedomujem.upustim.viem ze alexandra a marek su premna prednejsi len som nevedela ze ma to vsetko tak polozi.chcem byt asi az prilis uzitocna.

dd

Leni, kazda mame nejake plany, sny a tuzby..takisto aj ja..ja tiez co mam na starosti..byt, Betku a manzela..(a este tiez nepodarenu svokru, presne tak ako Ty..) a veruze mi staci..Alex bude potrebovat cim dalej tym viac ako Tvoju pozornost, tak to, aby si sa jej venovala, hrala sa s nou, atd..pomedzi to este bude treba aj o Mareka sa starat..to nie je jednoduche a aj ked po nas zenach, co sme doma, nie je nic vidno, ze by sme nieco robili..tak robime a stale!ja som to kedysi manzelovi tak povedala..ked som bola tot taka chora..bolo mi zle, tak som si myslela, ze by som si troska polezala v posteli..bola to tusim nedela..manzel mal na starosti Betku a popri tom umyval par riadov..Betka za tu dobu, co on umyl "tri"riady rozkycala termix vsade naokolo..vies ako ho to vytocilo?tak som mu vtedy vravela, ze reku aspon vidi, ze co ja musim robit cele dni..mat oci na stopkach a s prepacenim aj v zadku, aby Betka niekde nieco nevyviedla, aby si neublizila a este popri tom varit, prat, upratovat..nevravela som mu to v zlom, len aby videl, ze nie len chlapi maju pravo byt unaveni z prace..nastastie to chape, takze no problem..ale keby to nechcel pochopit, tak som mu povedala, ze on teda ostane doma na materskej pri babovi a ja pojdem do roboty a nech si skusi..tymto som Ti chcela len napisat, ze uz len ta starostlivost o domacnost, manzela a dieta je dost..aj ked sa to nezda..

lleilla

Leni,mas to najdolezitejsie,lasku a ked si oddychnes,aj zdravie...nic ti neujde,pozri skoncime rovnako,ja tiez chcem skoncit skolu a mat babo do 30,ty uz babo mas a skolu skoncis do 30-ky urcite,no tak,usmev,vsetko pojde:)
-to asi dosledok toho zapalu a vycerpanosti,ak si mala sedimentaciu zvysenu,neboj,neporazi ta doma,mala ta zabavi

elle

Ahojte baby. Ja som prave skoncila 36.tt a zacinam 37. Takze sa to pomaly ale isto blizi :-)
Mam pre vas super navrh, nedavno som sa zaregistrovala na Facebooku, neviem ci vam to nieco hovori. Je to super vec, vytvorite si tam vlastny profil, pridate nejake fotecky a pristup ku vam maju iba ludia, ktorych ste si schvalili alebo zvolili ako priatelov. Tam by sme si v sukromi mohli pokecat, bez vedlajsich komentarov, aj by sme sa videli na fotkach :-) Viem ze tu ste uz zvyknute chodit, ale verte ze toto nie je forum na takyto pokec co tu vy davate :-) Napiste mi na mail,ja vam prezradim moje meno a mozete ma tam najst. eviva80@azet.sk

dd

suhlasim s lleillou, ze Marek Ti nechce zle..len spominal, ze si premyslala nad zalozenim materskeho centra..je to naozaj krasna myslienka aj vsetko..ale ide o to, ze si mala nedavno ten zapal..teraz zas problemy s tlakom, mate malu Alex..a este by si mala chodit od sept.do skoly na medicinu..ja Vam nechcem nakazovat co a ako, len sa snazim poradit, podporit a povzbudit, aby Ste neboli naozaj ako take ustvane ubehane "zvery"..Marek ma na starosti firmu, skolu, Vas..Ty by si si toho tiez chcela na plecia riadne nalozit..proste si to treba vsetko velmi dobre premysliet..Marekovi je urcite velmi luto, ze s Vami nemoze travit viac casu, kvoli povinnostiam, ktore ma..podla mna, keby nemal tolko povinnosti, tak je s Vami kazdu minutu, stale..ma Vas rad a zalezi mu na Vasom dobre a spokojnosti, zdravi..preto ma starosti o Teba, o Tvoje zdravie, ze by si si toho na seba nabrala prilis vela a potom by sa to mohlo odrazit na Tvojom zdravi a nasledne by trpela aj Alex, kedze by si mala problemy a takisto Marek, lebo mu na Tebe zalezi..preto sme mu pisali, ze by mozno bolo lepsie, keby si troska popustila, zvolnila tempo, aby Ste zili v pohode a nie nekonecnom zhone a strese..
svokru tak mozes vies co..ta Ti akurat tak este "prida"..

lenuliatko

prisla som domou nasrata.v tom je asi problem.
musim sa upokojit.mala som zvysene mnozstvo leukocytov v krvi.ale uz je vsetko dobre len ze mam lezat a nic nerobit.takze som sa dostala tam kde som bola pocas tehotenstva ked som musela sediet na riti a nic nerobit.a mna z toho porazi asi.
ja si uvedomujem ze som to prehnala a aj to ma asi tak serie ze som jak truba sa isla ustvat.no takze so skolou pockam uvidim este dokedy.aspon kym mala nevychodi skolku.toho centra som sa musela tak isto vzdat.cize z prace mi neostalo nic este ze mi ostala alex a marek.

lleilla

Leni,nemysli to zle,skor opacne,Marek ti chce len najlepsie,tym si mozes byt ista a vies to najlepsie sama,z toho,ako sa k tebe chova,ma strach o teba,co je pochopitelne a opodstatnene..