Chcem dredy

ika2

a hlavne sa v dredoch veeeelmi dobre drzia take male pohyblive zvieratka-vsi...tak si to fakt dobre premyslite, ci to stoji za to :)

ramone

ludia najprv si to rozmyslite,nema vyznam ist do toho bezhlavo,ked sa vam to potom nebude lubit tak budete revat alebo co? ono sa to dost tazko rozplieta..a takisto ako tu uz nekdo hovoril fakt je vhodne na tom mat dobre vlasy,kucerave a huste.dredy su krasne,ale kazdemu sa nehodia,na to pamätajte:)

lucka

„Dlhovlasý znesie oheň, dlhovlasý znesie jed, dlhovlasý znesie oba svety. Dlhovlasému je povedané, aby hľadel do neba, dlhovlasému je povedané, aby bol svetlom... Vy smrteľníci vidíte len naše telesné schránky.“

(The Keshin Hymn, Rigveda 10.136)

Sashique - ked ta dredy zunuju budes si ich musiet ostrihat..to co je za blbost? clovek si dava robit dredy z nejkeho presvedcenia alebo kvoli prislusnosti k nejakej subkulture, nie je to len tak pre imidž, alebo len pre nejaky ulet, ze neviem co s vlasmi, tak si dam dredy...to nie...Clovek ktory chce dredy, musi byt presvedceny a ide do toho s tym, ze sa o polroka neostriha kvoli tomu, ze ho nevezmu pracovat do banky alebo do restauracie - lifeless. Dalej doondoostom - clovek by nepovedal, ale na dredy su vhodne vsetky typy vlasov (aj ked je pravda ze z kuceravymi to ide lahsie, ale robia sa aj z rovnych vlasov) a dokonca vsetky dlzky uz od 8-10 cm...10cm vlasy su najidealnejsie - icemc. miska - chodim sem tam do BB, takze by nebol problem s dredikmi.. Zatim sa majte

kristy

dredy by som chcela aj ja,no tiez(ako niekto tu) sa obavam toho,ako by na mna pozerali pri hladani zamestnania..a tiez netusim ci by sa mi to hodilo,to by bol asi najvecsi problem..neviem s arozhodnut a dalsia vec je,ze je to aj pomerne drahe:)
ak by mi chcel niekto s hocicim poradit,napiste mail,dakujem:)

doondoostom

ak chcete dredy tak si uvedomte ze je s nimi vela prace , ked chcete aby vyzerali aspom koko tolko dobre, hlavne ked nemate vlasy na dredy vhodne, cize huste a kucerave, .. cim kuceravejsie tym lepsie :)..no ja som to stastie nemal ..

nezbedniatko

prasnica: do vlasov vylucuje telo necistoty, ani ich nepotrebujeme..
To kde si na taku BLBOST prisla????
Asi maju nejaku funkciu, ked ich mame na hlave....

lifeless

ako sa vlastne tvoria dready? počula som, že na konci sa zapália. Poznám ľudí, čo dready majú a vyzerá to super!!! Aj mne sa to veeľmi páči ale je to nepripustné, pretože mi to rodičia nedovolia.
A ak mate dready určite je úprava vlasov ľahká. Zopnem do gumíčky a už super účes na svete:)ale ďalšia vec...ak budem staršia a dám si ich..zamestnám sa vôbec???..ako na mňa budú pozerať ľudia ktorý ma vlastne vnútorne nepoznajú?mám veľmi negatívne skúsenosti s výzorom môjho priteľa.