Krv v spermiach

Ppietro2147

A este som zabudol dodat ze sa mi to stalo 1x a odkedy sa mi to stalo cca 2dni dozedu tak nemam chut na sex a ani sa mi rano nestopory penys jak kazdemu chlapovi. Je to vazne?

Ppietro2147

Cawte ja som mal tiez krv v ejakulate 2x 2dni posebe. Moze to suvisiet aj s tym ze som mal taku mensiu nehodu pri praci a dostal som mierny uder do laveho semenika? Dakuje.

Ppietro2147

Cawte ja som mal tiez krv v ejakulate 2x 2dni posebe. Moze to suvisiet aj s tym ze som mal taku mensiu nehodu pri praci a dostal som mierny uder do laveho semenika? Dakuje.

Sevo21

Ahoj, krv v semene môže byť príznakom aj rôznych ochorení. Hlavne ak máš krv v semene často. Tu je o tom aj článok: -odkaz odstránený- Sú v ňom popísané niektoré najčastejšie príčiny krvi v ejakuláte.

rembrandt

krv v semene je najčastiejšie po veľkom namáhaní semenníkov a napr. po niekolkonásobnej ejakulacii napríklad 4-5 krát denne niekolkokrát po sebe...avšak po sexuálnom upokojení, resp. keď si zvolia menšie tempo krv automaticky zmizne zo semenníkov..je to pomerne bežný jav, avšak netreba to podceňovať..

aduso

Aj ja som mal už 2 x po styku červený ejakulát, a dosť červený. Mám ísť k urológovi, alebo mám ešte čakať???

??????

krv v spermoach je velmi nepresne,, spermie su cast toho je to bud ejakulat alebo semeno..znamena to ze ti praskla cievka v moc.rure, mas aj ine problemy?bolesti pri moceni, obtiaznost...priciny,zapal, alebo prilisne drazdenie.