neverra

Adulka

v zivote by som nedokázala byt neverná...clovek,ktorého milujem je pre mňa všetko a nevera u mňa neexistuje,samozrejme ani u neho...ale nech si robi kazdy čo chce,mne sa to ale zdá hnusne...hm...

ivonka

Kto to nezažil, tak to posudzuje ako kikuška. A vôbec sa nečudujem. Tiež som bola na tej strane - až kým sa nestalo. A viem, ako by reagovalo okolie,keby to prasklo. Asi najmenej by ma odsudzoval manžel, aj ked by ma nepochopil, radšej na to nemyslieť.
Nicol, všetko dobré. Ani neviem čo Ti priať. Teda veľa šťastia a z ohlasov ako Kikuška si veľa nerob.

eviak

keby za tebou prisiel priatel s tym ze podviedol ta, ale ze nech sa nehnevas, ze po sebe tuzili a ze to bolo krasne... vzdy sa skus postavit do pozicie toho druheho

blanche

všetci...len o utrpení..ale kto sa pýta na utrpenie v manželstve?ak je naozaj tam..tá láska zato stojí,to krásno si človek uchová po celý život..bude jeho svetelný lúč v živote plnom nešťastia..ja vám prajem..aby každý..zažil aspoň okamih dotyku toho lúča..

digina

ja som neverna svojmu priatelovi..viem,ze mu tym ublizujem,ale nedokazem sa s nim rozist..toho druheho chalana mam rada,ale nelubim ho..a uplne suhlasim s vetou,ze nevera je zaciatok konca vztahu..ked je clovek neverny,nieco vo vztahu nie je v poriadku..niekomu pomoze uvedomit si to nevera,niekomu mozno nieco ine..

Katuska

nevera je krasna na zaciatku potom neskutocne zoziera a klamat sa donekonecna neda, velmi to unavuje odobera sily, a tie vycitky.. neviem, ci to stoji za to

charlie

nikol, s neverou opatrne. hovorím z vlastnej skúsenosti. tajnosť,netajnosť.budeš v konečnom dôsledku trpieť ty.!