Kontaktné šošovky

Príspevok v téme: Kontaktné šošovky
sellvaggia

Už ma omrzeli okuliare, a strašne by som chcela vyskúšať kontaktné šošovky. A tak chcem spýtať, ktorú značku by ste mi odporučili, čo sa týka ceny a zároveň kvality...čo to som si vyhľadala o značke Acuvue, a rozmýšľam nad Acuvue with Hydraclear. Máte s tým niekto skúsenosti? A koľko stoja? A vyšetrenie, aplikácia, roztoky a všetko spolu? A ešte by ma zaujímala jedna vec. Kdesi som čítala, že ked budem nosiť kontaktné šošovky, nemôžem nosiť linku na očiach...Je to pravda? Ja linku na očiach priam milujem...?Musím sa potom nejako obmedzovať v líčení? Troška som sa rozpísala, ja viem...ale vopred ďakujem, za všetky zodpovedané otázky :-)...teda v prípade, že sa vám to chcelo čítať, a dostali ste sa až sem.

evelin16

Awoj Sellvaggia, ja som s kontaktnymi sosovkami nadmieru spokojna... Odkedy ich pouzivam, moj zrak sa ustalil. Pouzivam znacku Clear 58 a roztoky kupujem v lekarni, stoja okolo 200Sk a ich nazov je Opti-free. Co sa tyka licenia, nemusis sa vobec obmedzovat. Najprv si nasadis sosovky, a az potom sa mozes malovat, v klude pouzivaj aj linku, ja ju pouzivam tiez. A aj ked sa odlicujes, najprv musis sosovky vybrat, a az potom sa odmaluj. Snad som ti aspon troska poradila, ak chces este nieco vediet, kludne sa opytaj...