BOLELO to...

Príspevok v téme: BOLELO to...
misinka

dnes sme skusali s priatelom analny sex, no ked vosiel do mna, zabolelo ma to ako fras az mi vyhrkli slzy bolesti, bol z toho hotový, mali sme aj lubrikant a uvolnena som bola... asi to snad uz nebudem robit ake s tym mate skusenosti? citite sa fajn pri tom? pocity? mate bolest... lebo to BOLA bolest..

kozla

no moj prvy analik bol nadherny,dokonale uvolnenie,tuzba,a islo to samo..treba postupne nie je to ako s muslickou ktoru paru krat poprstujes a potom klacek mozes zasunut...tu mam osvedcene jemne masirovasnie okolia konecnika,a potom pomaly nalubrikovanym prstekom zasuvat,samozrejme v maximalnom uvolneni a nemysliet ze to bude bolestive...a potom este paru prstekov a potom pomalicky na to...ja chapem,niekedy sme mega uvolnene ,nemyslime ale je tam nejaky asi podvedomi blok alebo nieco take...a pocit?..najprv pocit taky zvlastny,ze kto sa mi to tam ryje to riti:D ale uz jak sa to rozbeha,super to je,cele telo je take napete,vkuse, trochu potom podrazdit klitoris a anal.orgazmus je na svete.....ja som raz zila taky poriadny ze som 15 minut schulena lezala a cele telo sa mi neskutocne mykalo,a nevedla som sa ani pohnut..

alfka

nam sa to raz stalo nahodou ze mi ho vrazil do zadku, lebo sme mali divokejsi sex a zrazu si pomylil dieru, a bolelo ma to ako nikdy...

braňo...

Musi ak chceš aby ho z teba vytiahol čistý a nie zfarbený do hneda... :D S hadicou od sprchy sa da a vtedy zbadáš kolko krát to budeš musieť zopakovať aby z teba išla čistá voda...

ja...

No hlavné je aby ste na to išli postupne, najskôr menší predmet v zadku potom väčší a potom môže na teba ísť a nebude to bolieť. A nie že hneď po 2 minútach do teba natlačí celý jeho veľký penis. Keď tlačíš ako keby si chcela kakať vtedy sa zväčší otvor ide to ľahko dnu a neboli to, len ten pocit, že či sa niečo nestane... :/ Ale inak celkom príjemné, len tá zdĺhavá príprava klistíru, to ma odrádza. 1/2 hodinu sa chystať na akt... hmm :( Ale zaujímavé spestrenie a ak ti pri tom bude dráždiť klitoris tak... :)

misinka

no ako videla som uz nejake to p-cko a videla som nejake tie unesene tvaricky, ale bolo to priserne u mna, az sa mi zjezili vlasy od bolesti...proste katastrofa ako co na tom moze byt dalej prijemne neviem, ja som nedokozala pokracovat:( smutne