Chalani napíšte mi, ide predsa o vás

Príspevok v téme: Chalani napíšte mi, ide predsa o vás
help me

ja viem, že to tu už bolo, ale chalani poradte, hovorí sa , že vy myslíte a máte chut na sex vždy, ale ako ju mám spravit svojmu chalanovi, ked sa chceme prvýkrtá milovat, on nevie , že som panna, a nechcela by som ani aby to zistil, aj ked to sa asi nedá, ale tak poradte aspon nejaké tie tipy, ako ho fakt vzrušit

Neph

pekne vzrusujuce bozky,fajocka ale taka,ze musi vidiet ,ze sa snim pekne hras,je to fakt uzas :) , a potom ten samotny akt :)

Allenkaaaaaa

moj tip a trik je - pockaj, az budes dospela...Nemyslim co sa tyka veku, ale po emocionalnej stranke. Preco preboha nechces niekomu, koho (asi) lubis a doverujes mu, povedat, ze si panna? To ma aky zmysel? A triky ako vzrusit niekoho si nacvicuj sama osobne na tom dotycnom....Tak sa to robi, aspon medzi dospelakmi...

xxxy

Podľa mňa by si mu to tiež mala povedať - už len to je vzrušujúce, že bude prvý. A keď uvidíš jeho reakciu tak môžeš začať jednoducho bozkávaním, začni ho chytať za zadok aj z predu môžeš skúsiť ale musíš ho aj ty nechať, nech ťa bozkáva on všade možne :)

len tak

mna to tiez na krku stekli.....ale zaroven neskutocne vzrusuje ked ma tam frajerka bozkava...a jemne kuse :-D z toho som uplne ze aaaaaaa :-D

jakalipoa

mojho vzdy dostane ked mu zacnem sepkat do uska alebo mu ho bozkavat..a este na krku ked ho pobozkam je cely hotovy..sex sme nemali ale toto ho dokaze tak nabudit ze neviem neviem:D...