Antikoncepcia verzus antidepresiva

tejka

dievcata mne sa najviac osvedcila vreya, nema ziadne negativne ucinky na psychiku (hoci mam uzkostnu poruchu a beriem AD - zacala som pred tym, ako som brala HAK, cize to nemam z toho ;)) a fakt blahodarne posobi na plet, co sa tyka akne. plet sa krasne vycisti, nie len akne ale aj mastnota a cierne bodky. vraj pomaha aj pri nadmernom ochlpeni ale s tym ja problem nastastie nemam :)

twiggy

fuj...ja som sa rozhodla ze uz nejdem brať ten humus...bez hak mi bude možno lepšie...síce doktorka mi predpísala novú ktorá by mala byť lepšia je aj dosť drahá...ale neviem ja už radšej nechcem brať hak..

jaja

ja beriem liekdy na ukludnenie preto, že som brala hak, vysadila som ju, a moje telo sa nevie z toho spamatať... na všetko reaguje obrovským stresom=búšenie srdca, niekedy mi je až na odpadnutie. a to všetko vďaka hormonom!!! ja by som si to uvážila... teším sa ked to prejde, a budem môcť viesť šťastný plnohodnotný život a budem stresy všedných dní zvládať ako pred tým, kým som to svinstvo ešte nebrala...už som viac ako 2 mesiace bez hak, ale necítim sa stále vo svojej koži...

twiggy

môže sa pri panickej poruche brať hormonálna antikoncepcia??....ja ju beriem a keď ju mám vysadenú v týždni menštruácie je mi nahjhoršie...nemôže aj HAK toto nejak ovplyvňovať??

julinka

no dobre ale co s tou pletou, odporucila mi ju dermatologicka, aby sme to zachytili, myslim akne, kym nevzniknu jazvicky

usiko

nemyslim, ze mu tie bolesti pomozes znicit, ale asi sa musis presvedcit sama....HAK nie je setrna ani jedna, brala som ich 10 rokov a chcalabohu som sa uz uobudila a moj zivot je teraz taky krajsi...a veselsi....

crazyangel

ahoj, aj ja som brala naraz hak aj ad a uplne vpohode, ale pre istotu sa porad o tom kombinacii liekov aj s gyneko aj s psychiatrom, ci je vhodne ich kombiniovat.