bulímia pomóc už nevládzem

Príspevok v téme: bulímia pomóc už nevládzem
ja666

Ludia moji ja už nevládzem už sa neznášam tak že sa bojím čo urobím stále čosi do seba pchám a potom zvraciam ja už neviem čo jesť aby som si to nevičítala zbláznim sa z toho nikto to neviem a ani nechcem aby to niekto vedel a k lekárovi nemám ísť kde lebo v mojom oklolí ani nikto taký nieje pomôžtemi som posadnutá chudnutím celý môj svet sa točí okolo toho ako mám schudnúť a ako vyzeram je to strašné mna to už nebaví ja už nevládzem ale nedokážem to už toľko krát som si povedala že prestanem a začnem odznova ale aj tak to skončí pri raňajkách a potom to pokračuje počas dňa.

chcem veľmi schudnúť nie som vraj vôbec tučná ale ja sa tak stále vidím a uvedomujem si že som posadnutá chudnutím a bojím sa na následky v budúcnosti chcem mať deti ale takáto psychopatka ved nemôže byť matkou....
pomôžte mi prosím ale neposielajte ma k lekárovi lebo ja nemám ísť kam .........

evcca

dik, ja si len pripadam cela nanic, vysetrenia mam okey ale unava je cim dalej tym vacsia a psychicky som v pohode. tak ma napadlo chore riesenie, prejest sa a vracat, to ma vzdy povzbudilo.

jajka

tak skus otvorit okno a vdychovat cerstvy vzduch:)uvidis aka budes zajtra na seba pysna,ako si to dnes zvladla:)..vydrz,moja

jajka

ahoj evcca.co sa deje?bojuj,teraz je ta spravna chvila:)sama dobre vies,ze taketo chvile ako prichadzaju tak aj odchadzaju...

mirečka

správaj sa k sebe s láskou, chod si napustiť vanu a daj tam veľa bubliniek :) pusť si hudbu a pospomínaj na pekné veci, smiešne veci, ktoré sa ti stali

nikto

evvca jednoducho si to zakaz, proste NIE nemozes sa prejest! alebo si daj horuci kupel, ci take nepomoze?
drzim palce

mirečka

evi, len to vydrž, nestojí to za to. máš len ťažšie obdobie. uvedom si, čo si už dokázala. si na seba aspon trošku pyšná? nepodporuj v sebe všetky za, aby si sa mohla prejesť. maj sa rada

mirečka

lll111, len odpovedám na tvoju otázku. existuje aktívna a pasívna bulimia. aktivna je ked sa prejedás a vracias a pasívna je ked sa prejedáš, nevracias ale kompenzuješ si to pôstami, nadmerným cvičením, tabletkami na chudnutie a tak dalej. ked sa iba prejedaš, tak to je kompulzívne prejedanie, tiež porucha príjmu potravy