Bolesti brucha s hnackou

RNG

Hnacka znamena ze sa telo snazi niecoho zbavit. Psylium to pomoze vymiest a probiotika zlepsia celu floru v crevach, pripadne potlacia zbytky toho, co drazdilo creva. A popritom vyrabaju hromady vitaminov a obrannych latok pre telo.

jaja

ja by som poradila uvariť ryžový odvar a poprípade ho zmiešať s čajíkom a často cez deň popíjať. Mám stým veľmi dobré skúsenosti u mojich detí už osvedčené.

mjanik

hnačku najjednodukšie odstrániš takto: daj do kastrola za hrsť soli,zohrej ju a daj do nejakej látky a nahrievaj jej brucho,hnačka prejde

silviia

hm, ked ma aj hnacku, asi i nevymysla. ta hnacka je ako casto za den? a je riedka, vodnata, hlienovita? treba vylucit mlieko a mliecne docasne a zistit alergiu na mlieko a dat urobit celiakiu.davat 3x denne po 20 kvapiek Hylak-probiotika a opatrne po troske cistu stavu z aloe vera pri hnacke 3 dni cierne uhlie alebo smectu.ale urcite navstivit gastroenterologa a ak nic nezisti, tak dobru detsku psychologicku

veronika

hm, kedze je to rano a v noci, je dost mozne ze si to vymysla. lebo to su chvile ked prave vie ze ma ist do skoly a nechce sa mu/jej... pozoruj ci mava bolesti aj cez vikendy - casto, obcas, vacsinou... pozoruj nedelu vecer. ako to je v piatok popoludni? a co tie hnacky? sama si ich videla albo ti len dieta povedalo? odpis, som zvedava