Bolesti brucha s hnackou

Antonio2

Pozor, netreba dieťa hneď napchávať tabletkami, skôr by ste sa mali zamerať na zistenie príčiny a jej odstránenie. Časté bolesti brucha, kŕče a hnačky sú jedným z príznakov infekcie H.pylori, ktorá je druhou najrozšírenejšou na svete (a samozrejme, nevyhýba sa ani deťom). Odporúčam spraviť domáci HELIKOBAKTER PYLORI, aby ste vedeli na čom ste. Pri neliečení môže totižto zapríčiniť zápal žalúdka a ďalšie ťažkosti.

milank_a

dadasila vzdy ked mam ja podobne problemy tak si dam enterol a potom to je v pohode...dokonca ho davam aj nasej malej

dadasila

Dobrý deň.Prosím poradte mi. Už týždeň mám hnažky,bolesti brucha,žaludka a neviem či je to z liekou ktoré uživam po transplantácii obličky,Poradite mi? Ďakujem.

ayurvedsky maser

Dezka:
Pravdepodobne sa u teba jedna o premnozenie crevnych bakterii, ktore sposobuju tieto problemy. Presny druh viem urcit pri osobnej navsteve u mna v ambulancii a aj ucinne ich viem likvidovat. Je vsak vhodne si nechat pozriet cely traviaci trakt.
S pozdravom Milan Pravda, Liptovsky Mikulas

dezka

dobrý večer prosím vás poradte mi, pred stolicou mam bolstive kce, na stolicu hcodim aj 3x denne..,,,niekedy je stolica normalna inokedy hnacka, casto mavam hnackove stavy, uzivam hormonalnu antikoncepciu, velmi ma to obtazuje, na kolonoskopiu ist enchce, lebo viem co to je videla som to nazivo, niekedy sa najem a hned musim ist na stolicu, casto maavam hnacku ked mam niekde cestovat alebo ist len do prace...poradte mi co mam robit....krv v stolici som este nemala...dakujem za skoru odpoved