Lidokain - znecitlivenie penisu

Luchy

Lidocain 10 vrelo odporúčam tým čo majú problém s predčasnou ejakuaciou, mam stým vlastné skúsenosti aké je to pre chlapa trápne keď sa sprevi skoro, prvé kolo po 1 min už som bol a druhe ako kedy 5-10 min ale s lidocain 40 min vkuse a to riadny sex myslím. Len neviem prečo ja si musím strieknut 5x aby mi to zabralo poriadne, ale funguje to na 100% ja som spokojný a manželka ešte viac ale nevie o tom ze mi pomáha lidocain bolo by mi trápne jej povedať ze vo veku 29 musím niečo brať aby som ju uspokojil.

Frankey

Poznám tento problém. Po pár minútach som sa vždy urobil aj ked som sa snažil akokoľvek som chcel. Skúšal som teda všetko možné (gely, bylinky, tabletky ) a nič nepomáhalo. Prestal som si veriť a ženy som radšej odmietal pretože som sa nechcel strápniť. Vyhladal som preto urológa a ten mi po vyšetrení predpísal lidocain 10%. Sprej začne posobiť asi po 10 minútach potom je treba opláchnuť prúdom vody a intimnym mydlom aby neposobil negatívne na partnerku. Po takomto aplikovaní vydrzím najmenej 45 minút ale niekedy aj ovela viac! Áno nie zrovna idealne a tak trochu komplikované a ten kto taký problém nemá sa bude vysmievať ale píšem to tu pre tých ktorý ten problém majú a nevedia si rady.

Maco184

Zdravim.lidocain spray odporucam aj ja.mal som od urologa predpisane priligy,bohuzial bezvisledne.sex trval max 5min,niekedy 20s.dozvedel som sa o lidocain a zohnal som si ho.-pozor-jeden strek uplne staci,ak mate uzdicku tak nanu.ja som si prvi krat dal 4streky a po 10-15 minutovom super sexe so slecnou mi penis klesol.mohla robit co chcela ale nic.po zapletenej pol hodine ma poslala doriti.takze staci jeden strek a mozte si uzit

tomi1

lidokain taka kravina jak to moze nedo davat ved ho mate vestci v tele hlavnu ulohu nerobi ten gel ale lidokain čo je lokální anestetikum ktore len na pojebanych 6minut rozmpupuje srdce ten gel tam mozte mat kolko chcete zalud je citliva cez nu sa dostne ten lidokain a na 6min troksu rozpumpuje srdce skodlivy neni ale ved mame ho vsetci v tele a ked chchete vydrz treba trenovat ja od malicka a verte ci nie moj rekord je 3hodiny ale uspokojim sa kludne aj s hodinkou a pol a to nie za den to trvalo roky odkedy som zacal a k tej veci lidokain neberte to