vytok

betkkka

raicinkacinka---to su premnozene kvasinky v posve...kup si lekarni mydlo lactacyd je aj v penovej forme ma prirodzene pH je velmi dobre mne pomohlo i ked sa to nevytratilo uplne...snaz sa papat menej sladkeho ak teda papas..

prosim o pomoc

(katinka19)hm no to uz viem mohlo to byt nejake 3-4 sekundy no len ja si neviem vysvetlit to krvacanie vies...ale dakujem ti ze si na to reagovala

katinka19

vies myslim ze nie si v tom...spermie nemaju velku zivotnost na vzduchu a skoro hynu..to by musel sa vystriekat a hned so spermiovymi rukymi vojst do teba ani by nepreslo 5 sekund... proste hned..taze ziadne obavy ked sa do teba neurobil tak v tom ne si...

prosim o pomoc

ahojte prosim nejaku zenu aby mi pomohla. s partnerom sme nemali styk len sme sa hrali rukami on ejakuloval a mal to na svojej ruke ktoruo sa dostali jeho spermie do mna a bojim sa ze som tehotna.zacala som krvacat 3dni na to,bolo to trochu ine a slabsie ako M. a tu som mala dostat o 2 tyzdne.je mozne aby som bola tehotna?doteraz som s menstruaciou problemy nemala.dakujem budem rada ak mi pomozete.