Trhanie predkožky

Príspevok v téme: Trhanie predkožky
Manfred

Dobry den. Neviem ci tato otazka patri sem, ale nenasiel som vhodnejsiu kategoriu. Mam uz dlhsiu dobu(cca 3 mesiace) problem s bolestivym trhanim predkozky na penise na jednom a tom istom mieste - pod zaludom pri sulcuse(taky som nasiel nato vyraz). Trhlina mi tam vznikne pocas kazdeho pohlavneho styku. Bol som na koznej ambulancii - tam mi najprv dali krem myfungar a borovu vodu a urobili vyter a odber krvi. O tyzden bolo z vyteru vidiet, ze tam su asi 3 druhy bacilov a ziadne plesne ani huby. V krvi bolo vsetko vporiadku. Tak som dostal krem pimafucort, borovu vodu a antibiotika augmentin. Antibiotika som vyuzival, takisto aj cely pimafucort. Vyliecil sa mi jeden cerveny flak co som mal na glanse(ale ten ma nebolel ani nic) ale ta trhlina stale vznika - tam nevidim ziadne zlepsenie. Uz neviem co mam s tym robit - skusal som viackrat cca 7 - 10 dnove prerusenie pohlavneho styku. Ale hned pocas prveho styku po prestavke sa trhlina vzdy objavi presne na tom istom mieste. Za odpoved vopred velmi pekne dakujem, velmi mi pomozu akekolvek informacie alebo odporucenie na konkretnu ambulanciu, lekara alebo cokolvek. Mam 22 rokov a ine problemy nemam. Partnerku mam 3 roky tu istu a bola na vysetreni, podla jej lekarky je zdrava ako malokto.

sisa24

Manfred,neboj sa,naozaj nie si jediny. Aj mojmu priatelovi sa stalo presne to iste pri pohlavnom styku.Ked sa mu to stalo prvykrat,mysleli sme,ze som "to" dostala a ze ta krv je moja(a bolo jej naozaj vela),ale ked sa to stalo druhykrat,vedeli sme,ze sa mu to tam trha.Strasne krvacal a stipalo ho to niekolko dni,hlavne pri curani.Nesiel s tym nikde,aj ked sa to stalo treti a nastastie posledny krat a ja som ho prehovarala.Som rada,ze sa mu to pekne zahojilo,neboli ho to a ani sa to dalej netrha.Poistili sme sa tak,ze sme kupili lubrikacny gel a zlepsilo sa to.Presli asi 2 mesiace a uz sa to netrha.dufam,ze to prejde aj tebe.ahoj

miro44

si myslim ze je to o.k. spomen si ake si to mal zrastené pred 15. rokmi,a porovnaj so sucasnostou.trhá sa to kazdemu kto sexuje,alebo masturbuje. a nechod s tym lekarovi. ved je to len, ako male skriabnutie. ver mi. mam to roztrhnuté ako kazdy chlap od vrchu az dole