Tarlovova cysta

rreana

Tento rok 2009 nenacházím žádný přízpěvek. Mám cytu Tarlov ,šel mi otok nejprve do levé nohy pod koleno . Po půl roce to mám v pravé celé noze a mám hlavně večer při ležení tlak na srdce a vysoký tlak.Ležím pouze na levém boku.Vyvolalo mi to tlak na oba minisky v kolenou a praskli. Nevíte někdo kolik stojí operace v Maďarsku a zda to pojištovna hradí nebo částečně uhradí. Na Google jsem vyčetla,že to operují v Mexiku. Může se někdo připojit k této nemoci do diskuze?Děkuji za příspěvky.reana@email.cz

edit

RNG- Viete mi prosím napísať názov tých enzýmov, čo sú dostať v maďarsku na liečenie tarlovovej cysty. Akde ich možno zohnať. ďakujem

RNG

V madarsku tak isto predavaju aj dost silne enzymi, ktorymi sa daju vsetky cysty postupne vycistit z tela bez nebezpecia operacie na chrbtici a podstatne lacnejsie. Inac ludia co mali raz cystu maju nabeh na dalsie, ked si nebudu telo precistovat extra enzymami(surova zelenina,surovy ananas, papaja, surova cvikla(odstavena)... a prinajhorsom su tu exte vzdy silne enzymaticke prostriedky, teda nie stary slabucky Wobenzyme, toho treba 20-30 piluliek denne na klinicku ucinnost.
....
Nuz a nezabudat na jod, doplnok jodu pomoze tvorbe enzymov vo vlastnom tele

turzy

Tarlovova cysta / dá sa operovať ale nie je to sranda . Určite záleží od stavu pacienta , od bolestí ,ktoré sú a od limitov, ktorém Vám bolesti dovolia niečo robiť.Na Slovensku sa do takejto operácie dosť neradi púšťajú. /asi im to veľmi nejde/. Našej dcére diagnostikovali 9 cm cystu L5-S2 s tlakom na nervy ľavej končatiny. V Košiciach nikto toto ani neriešil , len nám poradili aby sme začali "pátrať" po niekom napr. aj mimo SVK . Vedia operovať: USA , Francia- neviem kontakty. Na slovensku sa tomu venuje prof. Rudinský - Nové Zámky- ale neviem koľko takýchto operácií má za sebou a ani ako úspešne. Jedno ale viem : V Maďarsku- Debrecene - na neulochirurgii prof. Bognár operoval moju dcéru minulý týždeň v stredu/ 10.12.08/Má takýchto operácií za sebou niekoľko desiatok . Štatistiku má 98% úspech.Naša operácia dopadla veľmi dobre , všetky bolesti pominuli a včera / týždeň po operácii/ sme už prišli domov na doliečovanie.Pol roka ju ešte budú sledovať a potom by už mala byť v úplnom poriadku.

katarína

este by ma zaujimalo,ze ci vam priznali invalidny dochodok...ja som nevladala chodit,do vane mi pomahali...dvyhanie noh je velky problem aj doteraz,ale musela som zacat robit apson na dohody,na par hodin denne...inak nemam narok ani na ten invalidny...ale to,ze mam bolesti,to ich nezaujima...ani to,ze v chladnom pocasi nevladzem ani chodit...

katarína

ja mam tiez tie cysty a mozem vam povedat,teda napisat nejake info...mala som posudzovane papiere v zahranici,neviem kde,bolo to nejak vybavene,ale je pravda,ze v Amerike sa tomu len chcu venovat a tie operacie su zle...v Japonsku sa tomu venuju tiez a prisli nato,ze oparacia cez brucho je sestrnejsia a maju dobre vysledky...u nas lekary o tom moc nevedia...riesia to spychiatriou...ja som skusila alternativnu liecbu a nieco mi to pomohlo...chodila som s FB a teraz prejdem aj sama...na jesen a v chlade je to hruza a mam problem s chodzou...kupat sa mozem len v teplej vode...

RNG

Cysty sa odstranuju enzymami a jodom.
Plno podobnych tem uz bezalo.(cysty, myomy, polypy,hyperplazie, hrcky,tumory ...akekolvek nefunkcne tkanivo, naplnene casto odpadom)