zena,co ma muza pod papucou

paganstorm

až na dvoch chalanov boli všetci pod papučou :-D
zo začiatku ma sice chlap može očariť nezaujmom, ale ak mi po prejaveni mojho zaujmu nezačne skakať okolo zadku, dlho ma držať nebude, mam rada tu pozornosť, aj ked občas by sa musel so mnou pohadrkovať, inač by ma asi omrzel, ale vačšinu času sa od neho očakava, že sa mi bude venovať

lukas91

ja pod papucou som, lebo moja priatelka to vyzaduje, ale nie je to ziadny extrem... mozem sice len to s cim suhlasi aj ona, ale ona mi toho dovoli 90%, takze spokojny sme obaja...aspom sa nehadame, lebo dva rozdielne nazory by vyvolali len hadku... ;)

zuzana175

lolita22-budem drzat palce.ja som to na stastie v zivote nezazila,ze mi takto chlap rozkazoval a bol ziarlivy alebo ine.aj ked niekedy by som to cakala.ved to aj potesi,ked sa opyta,ci tam boli aj ini chalani a ci po tebe nekukali..teda ja by som to ocenila.:)

lolita22

ja si skor myslim ze ja som pod papucou... ale uz sa to obmedzilo... aspon myslim, vkuse tie prikazy ze kde ides(ked chcem ist s kamoskami si sadnut) a co tam robis bezo mna a kde si bola, to uz cloveku pomaly lezie krkom, minule som to razne zastavila a nevideli sme sa takto dva tyzdne sa spametal, no neviem ako dlho to bude zasa trvat.. kym zacne s tymi zakazmi, zatial vsak nic, musim poklopat...

jaja

nič si nerob z rečí ľudí... ked vám to takto vyhovuje, môžeš byť rada, že to robí dobrovolne, že si vyberie radšej teba ako kamarátov... je to super... my tiež s priateľom trávime mimo práce+školy celý volný čas spolu, niekedy sa aj s kamarátmi- spoločnými stretneme obidvaja naraz...

zuzana175

zalozila som tuto temu kvoli kamaratke.ostatni ju povazuju za raznu sekeru a ked sa jej cosi nezda,tak sa ofuci a ide domov a jej chalan hned za nou musi ist.a tak sa mu jeho kamarati posmievaju.ale co je najhorsie,ze ja som sa s nou docela dobre kamaratila.a tym,ze nikto ju moc nema rad,a ja som s nou bola v kontakte, tak tym vzniklo,ze ja sa jej zacinam podobat,ze chytam take maniere ako ona a podobne.a neviem,preco si to myslia,ked to tak nie je.chalani sa stazuju,ze frajer nechodi von,ze ho nechcem pustat.pritom on robi na smeny a ked mozeme byt konecne po tyzdni spolu,tak jasne,ze budeme u mna v postielke,ako kdesi v zafajcenej krcme s ozratymi kamaratmi,no nie?

moniqa87

zuzi ono to byva tak, ze ti chlapi co najviac vykrikuju, ze niesu pod papucou, tak prave ti su...
to som postrehla vo svojom okoli...
inak by mal byt vztah vyvazeny aj ked je samozrejme, ze vzdy musi byt jeden submisivnejsi ako druhy... ale nie zas extrem

zuzana175

ako neviem,odkial to mas,ze ja mam chlapa pod tou papucou..tato tema sa netyka mna.a nebudem to tebe vysvetlovat-takemu dementovi

kerko

Ty mna lutujes??? Na co zakladas takuto temu na tomto fore ? Chces sa chvalt alebo co? Mas z neho sexualneho otroka??? Alebo ako si myslela tuto hotentotsku otazku???