cestovanie s novorodencom

yla

zalezi od dietata.ved ty si ho poznas najlepsie sama.vies ci je velmi citlive na zmeny alebo nie. porad sa s pediatrom co je dolezite zobrat na cestu.a hlavne... dieta citi co prezivas ty.ked budes kludna a spokojna bude aj ono.letela som 13 hodin a na palube bolo aj 5mesacne dieta.viem, ze bolo starsie ako tvoje ale zvladlo to.aj pobyt na mauriciu. a to je riadny skok.cestovat s malym nie je zle ked sa na to riadne pripravis.ak ho kojis tak jedlo pren mas stale pri sebe a kde ho polozis tam ho najdes.mozno sa to nezda ale uz to nikdy nebude jednoduchsie.vlastna skusenost. tak odvahu a do toho.

mata

Dietatko moze cestovat od 8. dna po narodeni ak je vsetko v poriadku. Ja osobne cakam babetko a chystam sa letiet s nim domov na Slovnesko ked bude mat 3 alebo 4 mesiace a strach nemam. Co by mu take malo hrozit???

tereza

Syn ma 5 rokov a letel uz 6 krat lietadlom.Rozhodne vsak neodporucam s tak malym dietatom letiet ak to nie je maximalne nevyhnutne.Je pravda ze dietatko take male len spinka,ale cert nikdy nespi.Ine podnebie moze narobit sarapatu a nikdy si neodpustite ze ste niekam isli.Take male babo potrbuje klud a pohodu,ziadne nervy a cestovanie.Pockajte nic nestratite.

froschka

Ja som vcera videla rodicov s novorodencom v aquaparku.Podla mna je to obrovska nezodpovednost take male mimi co este nema imunitny system dobre vyvinuty chodit medzi vela ludi.Ten isty nazor plati aj pre cestovanie.Dietatko znamena aj zodpovednost a to maximalnu.Radsej pockajte par mesiacov ale ak je to surna cesta poradte sa s lekarom,mozno sa bude dat zaockovat specialnejnesie.nuo ja by som mala strach so stuplikom letiet.

evik

ja som bola pred podobnou dilemou a pediater mi povedal, ze do 3 mes. je to zbytocny risk. ale to bolo uz davno, mozno sa nazor lekarov zmenil-radsej sa spytaj!