Odstranenie jaziev po akne laserom

JuSt.Do_iT

Cawte Ludia...Mam nejaku otasku na skusenejsich co mali akne na chrbate...v horsiom stave..a prenieslo sa mu to aj na hrudnik ... tvar mam peknu..a kozu ako babetko..ale akne nechcu myznut...uz skoro 5 mesiacou..mal som antibiotika... olejceki..aj som sa naparoval..mal som kremy...a lieh...lepsie nez alpa som pocul..nateieral..a umyval..a nic..neviem ci je problem zo stravou alebo v krvi..ale brali mi aj krv.. a vysledki mi prisli od dva tyzne v poriadku.. mam to aj na hrudniku... nekedy si to aj vytlaca,.a mam aj nejake jazvy..na hrudniku...par krat sa stalo..ze som vytlacil..aj krv.. ako nebolelo ma to..len sa mi zda ze mam strasne tenku kozu na hrudniku..a vyzera to fakt dost zle... s tim akne... bol som aj u seliakich doktoroch..a odporucili mi dali mi nove lieky... mam na kontrolu ist o 3 tyzdne..ale jazvy zevraj budem mat stale..aj ked sa akne vyliecia...s pomocou liekou...a natieranim roznich masticiek... viem mam to taske..som cital nasadzuje sa volaka nova liecba na horsie akne..ale je to dost ties..tvrde pre ludi..som pocul ze ludia k voli tomu maju rozne citenia..su smutny..strata pre radost..a pripadne... ublizenie... alebo ukoncenie zivota /samovrazda/ a ties..je to dost nebespecne pre astmatikou.. a ti co maju choroboby..ako problemy z cievami srdcom..pecenkou..a pripadne cukrovka...neviem bojim sa..neviem co mam spravit..clovek sa nemoze ist ani poriadne na Kupalisko okupat...a pred frajerkou sa hambim..som s nou skoro 6 mesiac..a nevie o tom..nechcem jej to hovorit.neviem ako to zobere..moje problemy..bojim sa pomali zit...stracam nadej... a vsetko okolo seba... nemam chut sa uz vobec smat..preco zit... a te jazvy kebi sa dali odstranit..zaplatim cokolvek..z jazvamy zit nebudem... prosim ludia..odpiste na toto niekto..kto ma s timto troska skusenosti..alebo ak niekto..cital okolo tejto temy..nejake veci..lieky.. doktorou..abo neco ktore spaja so mnou..chcel bi som sa vyliecit...a mat krasny chrbat..hrudnik...a ukazovat svaly celemu svetu... to je moj set...ludia prosim... boh si na mne leci komplexi...nelecte si ich aj vy na mne..a troska mi pomoste..az mate nejake info priblisne o tomto akne..a jazvy..lebo ja uz som vsetko prehladal..strany.. a som na dne...tak ja budem len otvarat stranku.a dufam ze to bude od volakoho odpoved..az sa podari.. tak mi helpnite..Dakujem moc ...Prajem pekny den...

slnko26

Ahojte, ja som podstupila laser na obidvoch licach celkom sa mi to zatial paci, ale uz su to skoro 2.5 mesiaca a este stale ich mam cervene hlavne jedno lice, co ste pouzivali na ich vyblednutie, dakujem. Hlavne mi to viac scervenie, ked mi je teplo, al. sa zahanbim, vtedy to je hroza.

usiko

no, ja som podstupila zbrusovanie pokozky laserom a velmi som spokojna...sice uz by som viackrat nesla, ale je to neporovnatelne lepsie....

anonymkaa

ahojte,jha mam tie strasne skarede jazwy po kozmeticke ktore mi ix wytlacala tie wyrazky...a je to hrozne :(((((....bola shom na chemicky peeling asi 4krat trosku pomohlo ale nic moc....chcela som ten laser ale ako citam nic moc....jha to tam necem mat hrozne to wyzera a us ani nemam wyrazky len tie tupe jazwy...achhh :(

eliska

skor si myslim ze zasahovat do pleti chemickym peelingom je este horsie a brutalnejsie, mam kamaratku ktora po chemickom peelingu vysla von a prsalo a cele sa jej to zapalilo, vyzerala hrozne, tvar sa jej lupala, bola citliva... ja som zacala chodit na laser, zaplatila som 30 000 ale mam 12 sedeni, je to bolestive ale nelupe sa mi koza, nehnisa mi, je to ok, som spokojna... urcite odporucam viac ako chemicky peeling.

a ja

ja som vlani chodila na glykopeel a dosť to pomohlo,ale mala som tie hlbšie jazvičky na lícach a preto lekárka navrhla iný typ peelingu-TCA-neviem čo to znamená,ale je to po nom super.Bola som 3x.

miska

caute baby to snad nie vazne je ten laser taky zly?ja som sa nato chystala uz ist mam jazvu na cele nad obocim po akne a neviem vazne ako sa toho zbavit tak co mam robit pomozte mi prosim

katika1

Ahojte! Ja mam skusenosti s laserom aj s chemickym peelingom. Mam 32 rokov, na tvari mi zostali po akne jazvicky, vacsinou take jamky, niektore uple malicke, niekde vacsie vpadnute elipsy. Najprv som absolvovala chemicky peelig - kazde 2 tyzdne (10sedeni po 900,- Sk) dermatologicka natrie tvar kyselinou glykolovou, ktora sposobi olupovanie. Mne sa potom trochu koza olupovala, ale nevidela som ziadne vyrazne vysledky. Doktorka mi vravela, ze ma pacientku, ktora mala vascie jazvicky ako ja a ze chodi na to uz treti rok a ze sa jej tie jazvicky pekne vyhladzuju, nechcelo sa mi tak dlho cakat, tak som sa rozhodla pre laser. Doktorke som povedala, ze sa mi obcas este robia hnisave vyrazky,preto mi predpisala antibiotika, ktore som zacala brat 5 dni pred zakrokom. V case zakroku som mala na pleti 1 zapalenu vyrazku. Zakrok trval asi 20 minut, je dost bolestivy, ale da sa vydrzat. Na druhy den mi plet stmavla a do 4 dni sa mi koza zlupala. Najprv som bola z toho dost sklamana, pretoze za 20 tis. som cakala vacsi zazrak, ale teraz asi po mesiaci vidim, ze niektore tie jazvicky zmizli alebo tie vacsie sa zjemnili. Na tom mieste, kde som mala tu vyrazku mi zostal hnedy flak, preto si myslim, ze ak ma niekto nevyliecene akne, tak nech ten laser urcite nepodstupuje. Napriek tomu, ze nie som s tym uplne spokojna, alebo prave preto, som rozhodnuta to absolvovat za pol roka este raz, 2. zakrok robia za polovicnu cenu. Myslim si,ze celkovo odstranovanie tych jazviciek je beh na dlhe trate a tak dlho ako som si tam neodbornym vytlacanim tie jazvy „narobila“, tak asi bude dost dlho trvat a vela penazi stat, kym sa ich zbavim.

Nerita

takisto mam taky problem..na laser sa mi nechce,teda nechce sa mi absolovavat potom behat len v tme aj to ochranny faktor 100. Ja na to pouzivam mikrodermalku od MK.jazvycky sa stahuju.Nevravim ze zmiznu uplne,ale stanu sa menej vyditelne.