Odstranenie jaziev po akne laserom

Fantom

Ahojťe všetci mám jednu prozbu ... za prvé vynechám diakritiku moc nemám na nu náladu dakujem
- Mam jazvy po akne este cerstve a dost hlboke na hrudniku ich je viac ..a na chrbate ties mnoho ..a mam strach ze sa uz s toho nedostanem ano 19 rocny chalan na posmech ci kupalisko v malom meste ohovarania proste viem nazory druhych kaslat ... ale je to moje zdravie chcel bi som pomoct ... prosim mohol bi sa niekto ozvat s podobnim problemom a jak to riesy ? blizi sa leto .. hambim sa ist na kupalisko .. mam strach sa vyzliect pred ludmi proste aj moja psychika stres naval .. je toho viac rodinne problemy ... v praci a tak .. chcem sa spitat ci budem mat niekedy krasny chrbat a vypracovanu hrud ... :(( aj ked uz nadej je u mna nulova .. dakujem vam vsetkim co odpisene k tejto teme ... este raz velmi vas prosim dakujem moc

Myšlienka

Tzv.akné na chrbte a na hrudníku, nie sú akné, je to záležitosť zanesenia tela toxímni, treba upraviť vyprázdňovanie,aby bolo pravidelné,teda hlavne očistiť hrubé črevo a pečeň. Možno máš aj iné problémy. Na trhu je veľa prípravkov na tieto účely alebo bylinky a tiež si treba uvedomiť, či ťa netrápia aj iné skutočnosti, ktoré tiež majú vplyv na tento problém. Riešenie tohto problému nie je od večera do rána, ale dá sa to. Hore hlavu, veselú myseľ.

delissa

ja som chodila na laser s flakmi po akne a nestalo ma to nic...lebo laser mi praktikovali u koznej ambulancii...pravidelne raz za tyzden...a zmizlo mi vsetko asi po 3 az 4 mesiacoch pravidelneho chodenia...

mirka1234

Ak môžem tak sa pridám do Vašej debaty...Mam 19 a mala som problémy s akné ešte vlastne aj mám sem tam sa mi daká vyrážka vyhodí. Absolvovala som tri krát dermabráziu tváre nerobí sa to laserom ale nejakým kamienkom. Robi sa to na plastickej chirurgii. Výsledok nieje až tak okuzlujúci ale určite mi to pomohlo, malé jazvy zmizli a tie veľké sú menšie. Dokonca ešte stále nemám úplne vyliečené akné a nemalo to žiadny vplyv na brúsenie ani sa mi nerozšírilo ani mi po ňom neostali fľaky aj keď je pravda že už mam len daku jednu dve vyrážky a pred skúškovym aj viac, ale dermabráziu odporúčam aj ked výsledok vidno až po treťom ráze a netreba si robiť nádeje že jazvy zmiznu úplne inak budete veľmi trpieť psychicky.

xxxxxxxxxxxx

bola som 2X v paracelsus centre v ba už dávno, a vobec nijaká zmena... zbytočne vyhodené peniaze (do 40 tisíc)... takže neodporúčam, skor už chemický peeling, po nom som videla nejaké zmeny a nie je tak drahý ako laser

pavuk

nooo ja nemam moc aknne ale vždy sa nejake najduuu a strašne ma to štvee ja sa chcem spytat či aknne laserom odstrabim navždy alebo len dočast
nee ....