vzali by ste si dieta z domova?

Príspevok v téme: vzali by ste si dieta z domova?
romana

S priatelom nemozeme mat deti. Tazko sa s tym zmierujem, Vraj sa da zit plnohodnotny zivot aj bez deti...? je to skutocne tak,najma v starobe?Co ked manzel vas opusti.? ja viem ze aj dieta opusti rodica ..ale predsa...Vsetci nas od toho odstrasuju ze len nech to nerobime brat si ine dieta,,ze ine geny ..vraj je vela zlych skusenosti, mozno ja dobrych? aky mate nazor?

RNG

Vela z mojich kamaratov a znamych adoptovali deti, aj popri vlastnych.V USA je adopcie bezna.
Povacsine maju dobre skusenosti a vychovali hodnotnych ludi, ale aj pri najlepsich vychovnych metodach zopar sa popalilo.
Ale urcite percento ma podobne zle skusenosti aj z vlastnymi detmi, takze osobne keby som nemal vlastne, iste by som adoptoval.
Pre istotu co najviac vzhladom podobne nam, aby sa dieta nikdy nemuselo dozvediet, ze bolo adoptovane.
Toje dolezite hlavne v case puberty, ked su deti vzdorovite je velmi dolezity faktor, cast zo zlych skusenosti adopcie prave vyplyvala z jasneho si uvedomenia deti, ze su adoptovane(tmave deti bielych rodicov alebo naopak)

panča

je to citliva tema-podla mna nikto nevie, ako by sa zachoval kym nestoji pred tymto rozhodnutim.Mozem Ti vsak povedat, ze zivot bez deti je prazdny a nenaplneny.Ludia, ktori mali to stastie, ze im boli dopriate vlastne deti sa radi ohanaju argumentami o genoch a inych sprostostiach....samozrejme, krv je krv-ale nikdy nevies, ake by boli Vase vlastne deti. Ak tuzite po detoch a obaja ste pripraveni darovat Vasu lasku dietatu, ktore ste nesplodili, urobte to. Drzim Vam paste, aby Vam to vyslo a dietatko Vam robilo len a len radost

seda

ja som vzdy tuzila si dieta adoptovat, teraz mam vlastne ale ak by som na to mala podmienky tak si urcite nejake adoptujem, deti lubim, kazde si zasluzi domov a negativne skusenosti su len na odstrasenie, problemy su vzdy, aj s vlastnymi detmi. Vychova deti je asi to jedine co ma v zivote skutocny zmysel, ak by som nemohla mat deti tak si urcite nejake adoptujem. Treba ich samozrejme vychovat tak aby boli sebestacne a nedat im vsetok majetok. A myslim ze dievcata su spolahlivejsie ako chlapci