farba na vlasy hrôza!

tyrusqa

Ciernu farbu odstranite jedine gumovanim,stahovanim farby..Su este typy zien,ktorym sa cierna farba vymyje do tmavohnedej,to je ten lepsi pripad :D.Tak ak tuzite byt tmavohnedou,skuste pockat.Svetlejsi odtien dosiahnete jedine stahovanim.Podotykam vsak,ze to znici vlasy,ostanu suche,lamave a bez lesku.Tak radsej to zvazte.

tyrusqa

Ja som uz mala stahovanu ciernu,ale s vysledkom som nebola spokojna,mne to znicilo vlasy aj ked som bola u kadernicky a zaplatila 4000sk!Sice boli svetle,ale seno.Takze damy,mozete si vybrat bud budete mat tmave vlasy a ako tak zdrave,alebo svetlejsie,ale seno!A neskor ked som si sama farbila tak mi strednehneda chytila na cierno.A to som mala profesionalnu farbu wellu,teda sampon ktory sa "vraj" vymyje..Najlepsie je vlasy nechat odrast.Viem,ze som vas nijako nepotesila.Skoda no,ani ja sama si s tym neviem rady :-(

kuki

Ahoj.
Ak si niekto prefarbí vlasy na cierno-ako ja neda sa nic robit.Ziadna farba na to nechyti..ani hneda a ani blond. Treba ist ku kadernice a ta postupne odfarbi ciernu farbu. Ziadna farba sa nevytahuje tak zle ako cierna. Ak mate cierne a chcete sa ich svojpomocne zbavit treba sa zacat farbit na tmavohnedo a postupne prejst ba inu farbu

love!

PROSÍM MOŽE MI NIEKTO ODPOVEDAŤ? ?? mám špinavé blond vlasy, ktore su premelirovane a chcem ich na blond...ale taku bledu blond prosto svetle.....chytila by mi nejaka farba??? nechyti mi to narysavo?

frida

hehe no ja som tiez mala ciernu a tak ma unidila a s kamoskymi sme sa nudili a tak som si kupila blond a a na tu ciernu dala a vznikla mi z toho taka krasna hneda....

mnbvcxy

nafarbilasom si vlasy na cierno a napaci sa mi to . chcela by som si ich prefarbit na tmavohnedo .chiti mi tmavohneda farba na cierne vlasy ?? alebo mi poradite ako bi som si tu farbu mohla zmit ?? prosimm pomozte mi

tinka228

no vieš karamelka keďže mám totálne na figu vlasy (jemné a rovné) tak mi neostalo nič iné len sa naučiť ako si ich upraviť, aby to bolo OK. Ja keď si ich nechám len tak vyschnúť po zmytí tak sa ma aj vlastné dieťa bojí. takže tak.

karamelka456

tým som to chcela povedať aj predtým, že doma niéééé, že už sa mi nechce a už sa aj bojím experimentovať, keďže som spokojná:)