Svrbenie uší

misha_f

Svrbenie uší? 25+ans +! ! Chronické problémy! Lekári / ENT? / predpis? ... Žiadne riešenie! oPlantaMedNaturo (lekárni) ? ÁNO! ... určite vyliečené: 3 dni! Funguje to pre mňa dobre!

DarinaJancova

Asi najčastejšou príčinou svrbenia v uchu je nejaká alergia ale môže to byť spôsobené aj zápalom, treba si dať nato pozor vyliec.sk

uterak

Najcastejsou pricinou svrbenia je vo vseobecnosti alergicky ekzem. Svrbia usi a clovek si tam strka prsty a vybera odtial vysusene biele supinky. Treba si dat predpisat antihistaminika a nejaku masticku alebo vodicku na tie usi, to zarucene zabera. Teraz v lete su najcastejsimi alergenmi plesne a pele, ale v testoch u alergologa moze byt vsetko negativne a usny vidi u pacienta jasny alergicky ekzem. Kto vam dnes uz da to testu viac ako 4 druhy plesni? Na Slovensku zarucene nikto. Potom jednoducho pacient nedostal do testu to, na co je alergicky naozaj. Ale v podstate navsteva usneho lekara to isti, ze dostanete masticku, antihistaminika od usneho a je po probleme :) usi prestanu svrbiet.

Kvix

Ahojte. Mam presne ten isty problem ako ty majoranka. Usi svrbia, mokvaju a robia sa mi supinky. K usiarke uz s tym nechodim, lebo nedokazala mi pomoct a odstranit to. Ked som jej to opisoval, tak sa smiala a pozerala na mna ako na mimozemstana. (Bol som tam do kopy mozno aj 20x) mokvanie sa prejavi najcastejsie po jedle, ale nieje to pravidlo. Usiarka skusala vseliake kvapky, maste, ale nic nepomohlo. Elocom mi zo zaciatku pomahal, ale teraz uz vobec. Bojujem s tym mozno aj 15 rokov. Keby niekto vedel pomoct, budem vdacny.

Majoranka35

Mna svrbia uši dennodenne a veľmi mi to prekáža.utieranie tycinkami nepomaha,vzdy mam tyčinky čisté ale mokré.v ušiach mi niekedy až lodžgá.a tvoria sa mi v nich šupiny.tiez mi doktorka povedala ze tam mam slabý exem a dala mi TRIAMCINOLON mlieko na vytieranie.pomohlo,ale nie natrvalo.minulo sa a mam to stále.co do konca života mam používať to mlieko???

Majoranka35

Mna svrbia uši dennodenne a veľmi mi to prekáža.utieranie tycinkami nepomaha,vzdy mam tyčinky čisté ale mokré.v ušiach mi niekedy až lodžgá.a tvoria sa mi v nich šupiny.tiez mi doktorka povedala ze tam mam slabý exem a dala mi TRIAMCINOLON mlieko na vytieranie.pomohlo,ale nie natrvalo.minulo sa a mam to stále.co do konca života mam používať to mlieko???

Majoranka35

Mna svrbia uši dennodenne a veľmi mi to prekáža.utieranie tycinkami nepomaha,vzdy mam tyčinky čisté ale mokré.v ušiach mi niekedy až lodžgá.a tvoria sa mi v nich šupiny.tiez mi doktorka povedala ze tam mam slabý exem a dala mi TRIAMCINOLON mlieko na vytieranie.pomohlo,ale nie natrvalo.minulo sa a mam to stále.co do konca života mam používať to mlieko???