Zákaz pitvy

aadriaanka

Vy, čo tu súhlasíte s pitvou ste pitvu ešte asi nikdy nevideli však? Tak vám doporučujem si pozrieť na nete nejaké videá aby ste mali predstavu ako taká pitva prebieha. Osobne som videla už veľa videí úrazov, samovrážd, vrážd, popráv...ale nič z toho sa nevyrovná tomu, čo s vami spravia tí čo vás budú pitvať. Ani keby vás masový vrah rozkrájal na kúsky tak to bude nič v porovnaní s tým čo s vami urobia pri pitve. Ľudí vykuchajú ako prasce, nie je tu žiadna úcta k zosnulému akurát sme otrokmi štátov, už teraz sa čipijú psy a mačky, zachvíľu sa začnú čipovať aj novorodenci a celá táto spoločnosť smeruje do sračiek...

AN44

s tym darovanim organov je to praveze tak,ze ak za zivota nevyjadris svoj nesuhlas,tak si povazovany automaticky za darcu..

panika

jedine, o com rozhodujes su Tvoje organy..ak si sa ZA zivota nestal darcom, nemozu ich pouzit (inak prave som sa rozhodla, ze sa stanem darcom)

panika

tak sa modli, aby si zomrel/a za normalnych a jasnych okolnosti. ak totiz zomries napr. doma, na ulici, alebo v nemocnici bez jasnej priiny, tak mas smolu..aj ked Ta niekto zvrazdi...co ti na pitve vadi ? biela nit na bruchu a cierna na hlave ?

dh

haha tak majetkom štatu ? , mne sa zda ze cely svet je sfetovany , ako ta môžu rozpytvat ako prasa aj ked si uz mrtvy , maju na obycajnych ludi za uplne hovna bodaj by vakapala cela vlada a v prvom rade patologovia a ty co tu pitvo nariadia dufam ze somnou suhlasite

daphne

pitve sa vtedy - aj napriek žiadosti - ked sa umrie náhle z neznámych príčin,ked je podozrenie na smrt násilniu smrtou- či už vlastnýcm alebo cudzím zavinením, ked trpel infekcnou chorobou-ale to už som si nie istá

serrra

Takže teraz poviem niečo, čo znie kruto, ale mrtvola je majetkom štátu, to znamená: Ak nechceš aby na tebe bola prevedená pitva, musíš to dať evidovať do tvojej ZDRAVOTNEJ KARTY, ale pri hospitalizácii na nemocničné oddelenie, teda v prípade smrti si neželám byť .....
V niektorých prípadoch je však pitva nutna, ale to tu nebudem vypisovať.