Estreva

sima73

Ja som tiež po hysteroktomii a uživala som ju dva roky.Mala so 40 rokov ked som zacala a uz ju skusam vysadit a davam si Minapent.Po dobu dvoch rokov som pribrala 5KG ,ale to ma upozornil na zaciatku liecby lekar,ze budem priberat.Ja som mala aj s gelikom navaly,hlavne v noci,cez den som to nejako nepocitovala.Teraz ked som vysadila,tak je to trochu horsie,ale da sa to prezit.Ja som si najprv pichala Gynodian,ale prestali ho dovazat,tak som presla na gelik.Natiala som si na brucho a potom na ramena.Tvorili sa mi z neho same vyrazky na bruchu.Skuste si davat aj nejake prirodne produkty z lekarne.Ja som skoncla s nim preto,lebo mi zacali problemy so srdcom a musim brat lieky na srdce.Tie problemy mi zacali po operacii,busenie a vynechavanie rytmu,dovtedy som to nemali a nakoniec sa mi upchali hlavne cievy do srdca.Vysvetlili mi ,ze tym ,ze nemam maternicu a vajecniky sa mi netvoria tie hormony,tak sa mi zacali upchvat cievy.Cakama ma operacia.Nechcem Vas odradit od uzivania,ale ak sa Vam zmiernia tie navaly ,tak je lepsie prejst na nieco prirodne,Ja ma tie navaly uz trinast rokov,ale p operacii to bolo dost intenzivne a teraz po liecbe to ustava.

ja20

tiez je po hysterektomii aj s vajecnikmi von od 2001.ked si to dava tak problemy nema, ked zabudne gel doma alebo jej nevyjde a nema novy tak ma navaly a je jej zle. aplikuje si to kazdy den vecer pred spanim, najprv si to natierala na brucho a teraz na vnutornu stranu stehien

diana

ja 20, ja som po oprácii dva mesiace, vybrali my maternicu aj vaječníky, teraz mám návaly tepla, nespavost, zmeny nálady, začala som to užívat od včera, tvoja mama má aké problémy a ko jej to zaberá a ešte ako často to aplikuje? dakujem