Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Napatost pocas sexu

Príspevok v téme: Napatost pocas sexu
karkulka21

Asi pred tromi dnami som mala prvykrat sex so svojim novym "priatelom",ale pocely cas som bola uplne napata a nedokazala som sa vobec uvolnit,takze sex bol skor mensim "trapenim" a najhorsie na tom bolo,ze po styku ma strasne bolela vagina....viete poradit nieco na uvolnenie (chcela by som to s nim skusit opat,ale citila som sa totalne trapne a nechcem aby sa to zopakovala aj ked ma ukludnoval,ze sa nic nedeje...ale bolo vidno,ze je trochu sklamany)

karkulka21

pre renatu 1....ja som prosila o radu,nie o kritiku a keby som to vazne nechcela tak to necham plavat a nebudem to robit tri hodiny pred odletom

renata1

tak naco sexujes,ked vlastne si to nechcela?robis to nasilu,preto ta napatost.zasa jedna,co len chce urobit dobre frajerovi.!

karkulka21

dakujem za rady....mozno to bolo sposebene tym,ze sme to robili asi tri hodiny predtym ako som odlietala domov.....dufam,ze nabuduce si to uzijem

agina

Karkulka nabuduce to skuste aj s lubrikacnym gelom, aby ta posva nebolela.Zrejme si nebola dostatocn zvlhnuta. No a otazka na teba: preco si nebola uvolnena??? Ja myslim, ze odpoved poznas sama a to musis zacat riesit. Dobre, ja si tipnem. Bud nie si spokojna so svojim telom a myslis, si, ze nie si pre neho dost pekna a pritazliva, dalej ak neuzivas antikoncepciu tak si sa bala, aby sa prezervativ nezosuchol /a tomu podobne veci/, dalej si sa mohla bat toho, co si on o tebe pri sexe mysli, ci si skvela v posteli, alebo si drevo.Dalsia vec coho sa zeny obavaju je to, ci su dost vonave pre partnera, ci ho neskriabete vyrastajucimi chlpkami a podobnymi vecami.Dalej velmi na psychiku posobi prostredie - ci nas niekto nesleduje, ci niekto nemoze prist a podobne.Je vela vela faktorov, ktore vplyvaju na pohodu pri sexe.Ty o nich vies a snaz sa ich eliminovat.A vobec sa nehanbi partnerovi povedat, co ti robi dobre - oceni to.On predsa nevidi do tvojej hlavy co sa ti tam rodi.Ak mu to nepovies, nema odkial na to prist.

zuzana175

joj,a to si preco taka napata?mozno si sa moc na to sustredila a preto to tak dopadlo.skus sa nabuduce viac uvolnit a mysliet aj na seba.ze si to chces uzit hlavne ty.potom bude aj partner spokojny.budem drzat palce