Pri bozkavani sa mu postavi...

nenu

bud rada VZRUSUJES ho horsie to bude ked sa po nejakej tej dobe budete pozkavat alebo aj maznat a s nim sa nic neudeje...:) a ano je to uuuplne normalne. nemusi ta vidiet cititi dotykat sa ta chalanovi staci ze na teba mysli.. ak ta tak velmi lubi a pritahujes ho tak sa mu to aj vtedy postavi.

vanilyeyes

presne tak .. je to uplne normalne :) Minule sme sa rozpravali o trosku "steklivej" teme a jemu sa uz pri tom postavil :)) Bud rada, ze je to tak :) Je to dokaz, ze ho velmi pritahujes ;)

macicka:

ved to je uuuuuuplne normálne, aj mojmu sa postaví ked ma len obíme...a nieto este pobozká..to by bolo velmi zle,keby sa nepostavil,nemyslíš???

fhgfh

Presne tak, súhlasím s i.r.i.s.k.a. Je to uplne normalne. Ja mam 20 aj moj priateľ a tiež sa mu to stava iba ak ma len obíme. nemusíme sa ani bozkavať :):):)

puska :)

počuj versasia to je uplne v pohode...toho mojho stačí len trošku poštekliť...no nie len tam dole...a už mu stojí...a vraví, že len ked ma vidí, tak už je hotový zo mna... :D

puzzler

no mila moja tak ja mam 21 a moja priatelka o rok menej a aj ona sa mi cuduje ze co sa mi to tam postavi ked sa "len" bozkavame. Ak sa ti paci a ty sa pacis jemu a je tam aj nejaky ten cit tak je normalne ze sa vzrusi :)