Pri bozkavani sa mu postavi...

drakenko

VERSASIA:
1. nič si z toho nerob, mne sa kedysi postavil už len keď som sa s priateľkou objímal.
2. Veď ty si šťastná žena, že je z teba chalan taký nadržaný =)

oida

versasia,
zalezi na mnohych veciach ...
- ako ste vo vztahu (co sa sexu tyka) pokrocili,lebo ak si mu uz napriklad robila oral tak ho bozkavanie tak nevzrusi ako na zaciatku
- ako vasnivo sa bozkavate
- alebo aj napriklad ci mas na sebe nieco co ho velmi vzrusuje, alebo celkovo ked ho tak velmi pritahujes ze je z teba mimo ;)

#mato

nechapemneviem,
nechapem ani ja...co je dobre na 15-20r? :) Neni nad zrele zenske...Ja mam 24, chodim so 42r a musim povedat jednym slovom ,paradicka...
Mozno to nema buducnost, ale milujeme sa a uzivame si.A ten sex je proste bozsky...

A keby som sa mal vyjadrit aj k teme, mne sa hned cicka postavi, ked sa bozkavame...alebo ked mi partnerka bozkava usko :)

oida

pre "nechapemneviem"
ja som tak isto mlada (mladsia) a moja mama ma asi rovnake starosti...sice sme este s frajerom nemali sex ale robili sme uz rozne veci, nevidim na tom nic zle , ani na sexe ked sa dvaja lubia a je zaistene ze sex bude bezpecny ... samozrejme kazdy ma na to iny nazor...

nechapemneviem

versasia, keby si bola moja dcera, tak by som na teba davala pozor. uz je len otazkou casu, kedy ta ten tvoj zasran zacne modlikat, aby ho mohol do teba zasunut...Preco si taky chalani nehladahu 35rocne zenske, ktore nevedia kde od rozkode, manzelici uz na to nemaju chut, ale ti mladi zajackovia 17 rocny radsej oblbuju mlade panny?

125 braňo

Až tak zas zrušený nie sme že by sme sa bez dotyku iba pri bozkávaní vystriekali to našťastie nehrozí.. :D

PASSE_

Je to fakt dobe,cim skor sa postavi,tym lepsie....ale mna by zaujimalo,ze ci sa moze chlapec pri bozkavani,bez dotykov na jeho intimnom mieste aj vystriekat....hm?

D_nika

hmhm, co ma nadvaha spolocne s tym, ze ho vzrusujes? to je aj o chemii, ale aj o laske.. ja tiez mam niekolko kil navyse a moj priatel je tvrdy uz po par bozkoch.. inak super pocit, ze baby? :) hihi

hmhm

juj :) tomu mojmu stoji stale ked ma vidi :D a to mam aj nadvahu.. a ked ho pobozkam , tak je program jasny... no ale sak baba casu maaas dooooooooost. nechaj chlapa nech sa mu stavia... :)

online

to je normalne , a je to fajn, mne sa to paci, apson vidim ze ho pritahujem...
ale je to aj z mojej strany..tiez ked ho bozkavam tak sa so ,,mnou,, nieco deje...tak by to malo byt u kazdeho...alebo ak ho bozkavas tak nic necitis??