asi to tu je zas a bojim sa

Príspevok v téme: asi to tu je zas a bojim sa
jankaaa

ahojte baby, citam si prispevky na anorexia-bulimia uz asi od leta, je to hrozne a pri tom viem, ze som v tom aj ja... resp. som si myslela, ze som v poriadku, nie som. teraz mam priatela, bojim sa ze sa mu nepacim, mam pocit ze je chladny a neviem, ci sa tak citim kvoli anorexii, alebo ci je to fakt tak. Bojim sa o neho a viem, ze ked ho stratim tak prepadnem tomuto uz naplno a potrebujem sa rozpravat, diskutovat... strasne moc, kvoli anorexii, nemu, ale nechcem ist za psychiatrom

mamca

Milá Jankaaa,v prvom rade si tu ty,ty ako človek,ako žena,ktorá je neopakovateľná a jedinečná.Máš milujúce srdce,schopné prijímať lásku,máš oči,ktorými sa pozeráš,dlane pre pohladenie...každou bunkou svojho tela vieš dávať a prijímať.Si krásna a nepotrebuješ byť vyhovujúca predstavám či nárokom kohokoľvek iného.Buď hrdá na svoju neopakovateľnosť.Rozprávaj o svojich pocitoch a potrebách.Venuj sama sebe pozornosť,ktorú si zaslúžiš.
To,kým si a aká si,s tým sa môžeš podeliť.Je to vzácna deľba a ver tomu,že ľudia si to budú vážiť.Nebuď predstava,buď sebou.
Dávaj sebe,svojmu telu,svojim dlaniam,každej bunke to,čo si zaslúži.Neber od života menej,než ti ponúka.Môžeš vždy ísť k lepšiemu,aj pôjdeš,ak tá cesta bude pre teba...
Nezabudni,chráň a váž si sama seba,je to to najkrajšie,čo máš.

jankaaa

ja tam nechcem ist:-((( nezvladla som skolu, takze som akoze sprosta a este aby si o mne mysleli ze som psychopat

zuzca26

jankaaa ohladne psychiatra vsetci sa bojime ale je to jedine vychodisko v takejto situacii:( niesi z BA? nerozmyslala si sa ist pozriet na tu svojpomocnu skupinu?

jankaaa

no som tu uz, jeeej a ste zlati:-)) mam 161 a 40, ja si uvedomujem ze je to zleee:-(( pre paniku: rozpravat? snazila som, hmm lenze ked on si robi zo vsetkeho srandicky a potom na obvini ze vztah je o citoch dvoch a nie o jedneho, ale ved ja to viem, ale ako mam vediet,ze je mu zle, ked sa hra na bezstarostneho stale? zuzca26 pricinu? co ja viem? ale mala som 13, teraz 20,a vzdy bolo nieco, raz nieco v skole, potom doma, vela strachu, tak som prestala jest a teraz ked pozeram na to jedlo, joj:-((