Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

Navy

Samozrejme že som to nepísal ja. Nejaký posmeškár si robí prdel z chorých ľudí. Asi ešte nebol dosť chorý na to, aby si uvedomil, akú kravinu robí. Nuž čo, čo nie je, môže byť. Len by ma potom zaujímalo, ako by sa staval k chorobe, z ktorou by mu lekári nevedeli pomôcť 35 rokov.

elka

elee, zrejme je to aj chyba stránky, ze sa niekedy niektorí opakujú na to si nepomyslel? alebo chyba netu, niekedy to akoby neslo ani odoslat

navy+rng

Ody depresiu porazíš raz a navždy tak že budeš detoxikovať od ortute pomocou
DMSA čo bez problemou aj na kartu zakúpiš na mojej stránke derealizacia.wgz.cz

elee

Si ty ale hlupák,primitívny prispievateľ,alebo prispievateľka(pod nickom navy+rng).Opakuješ sa,je to trápne,mal by si znovu zmeniť nick.

navy+rng

Ody depresie sa zbavíč tak že budeš detoxikovať od ortuti a zakúpiš si k tomu preparát uvedený na mojej stránke. Zaručene funguje!

elee

ody nikto ťa neosočuje,ale keď máš depresiu mala by si napísať v prvom rade niečo o sebe.Prečo by ti mal Navy opísať v skratke kus svojho života?Mnohí poznajú Navyho a ak ty chceš vedieť viac,zalistuj si,prečítaj si,je tu veľa dobrých návodov ako sa zbaviť depresie.Ja napríklad viem že Navy vie aj veľmi pekne fotiť,venuje sa cykloturistike,robí pre svoje zdravie maximum.A viem to bez toho že by som ho vyzývala aby mi opísal kus svojho života.