Depresia

Príspevok v téme: Depresia
layla

Caute vsetci!Rozhodla som sa zalozit tuto temu pretoze ma uz dlhsi cas zoziera prave depresia..ja sa proste neviem z nicoho tesit:(mam len 16 rokov ale velmi sa trapim,hocico ma dokaze rozhodit,nikdy nie som stastna a mala som uz aj take myslienky na samovrazdu:(prosim kto ma podobne problemy nech mi napise alebo poradi co s tym mam robit,ku psychologicke som chodila ale nepomohla mi a lieky brat nchcem.

Súvisiaci obsah

lost

no nie, len toto som raz nasiel a znie to vtipne :)

teda ze ludia si davaju vela liekov

ja som ako dieta mal vela antibiotika teraz som musel zobrat pozicku aby som si dal doporiadku zuby (vela kazov, vela a hygienu som mal dobru, rodicia ma buzerovali dost holadom toho)

a tak nechcem si predstavit aky iny vedlajsi ucinok maju lieky v dlhodobom horizonte na ludske telo

vyznavam : co nepotrebujem, do seba nehadzem a tiez som/sme presli na nejaku alternativnu liecbu (ci to je doplnook alebo nie, neviem) (ale nie z tohoto fora).

tym chcem len povedat, ze RNG mozno predava nieco, ale nemyslim si ze ma nutnu potrebu o tom tu pisat a predavat, uz len z dovodu ze casto vidim ze dava odpovede aj bez radenia nejakych produktov a celkovo mne sa nepaci ked je niekto odsudzovany ze nieco predava :)

resp. mozno predava, avsak, co ine ma robit :) bud poradi lieky, alebo doplnky - kuzla nevie poradit. to len tak na okraj :) mier :)

varvara

jasne a navi si ty:) a snazis sa predavat doplnky tak sem preto stale pises a vysvetlujes aby si mal kupcov:)nevravim ,ze doplnky su zle ,ale zase nevyliecia az tak dobre ako lieky od lekara len treba trafit dobre lieky du Dopu si mozno kupim..ty mas ale obchodneho ducha :)

varvara

RNG a uz chapem preco tu stale pises o doplnkoch ,lebo ich predavas nehnevaj sa ,ale na co ma clovek kupovat doplnok ked mu lekar predpise liek a doplati najviac 5eur

132?

Bella kolko máš rokov a odkial si?Velmi pekne si to napísala,zdielam podobné myslenie.Len škoda že velmi málo ludí sa pokúša nájsť odpoved na svoje otázky v Bohu.Jedno je však svätá pravda,vtedy sa k nemu najviac priblížiš ked znova a znova upadáš do starostí,chorôb,trápení,problémov a situácií z ktorých už nevidíš východisko.To trápenie a kríž ktorý si so sebou nesieš ťa dovedie k nemu.

bella12

jumail,
čítala som Tvoju prosbu o pomoc v inej téme. Napísal si, že si morálne zašpinený a nedá sa to nijak napraviť. Nezúfaj, nech už si spravil čokoľvek, môžeš byť opäť čistý - ľutuješ, a to je dôležité. Máš budúcnosť, máš nádej - keby si len tušil, ako sa môže Tvoj život obrátiť o 180 stupňov. Z ľudského hľadiska môžeš byť v slepej uličke, ale z božieho určite nie. Na Bohu je najúžasnejšie to, že aj z toho najväčšieho previnenia dokáže pre skrúšeného hriešnika vymôcť mnoho milostí. Bohu nič nie je nemožné a On sa teší z toho, že môže premieňať to zlé v živote človeka na dobro. Nerobí to však bez pozvania, bez dovolenia človeka. My ľudia sa často podobáme na malé deti, ktoré svojou ľahkovážnosťou alebo nešikovnosťou môžu narobiť veľké škody. Keď si uvedomia, čo spravili a že to už nedokážu samé dať do poriadku, bezradné hľadajú pomoc u mamy, spoľahnú sa, že ona to už nejako zariadi. Nič nie je tak veľké, tak hrozné, aby to Boh nedokázal napraviť, aby si s tým nevedel poradiť. Odovzdaj to, čo si spravil s pokorou Bohu, On Ťa môže naozaj očistiť. Ak si svojím konaním spôsobil škodu iným, je potrebné ju v rámci možností napraviť, prevziať zodpovednosť za svoje skutky.

Ježiš hovorí: Nejestvuje taký veľký zločin, ktorý by prevýšil moju lásku. Moja láska je väčšia ako všetky hriechy ľudí. Iba o to vás prosím - nech je vaša duša v hocijakom stave - dôverujte mi! Myslite na to, že ja som veľmi miloval aj Judáša. Pohŕdanie nikdy, za žiadnych okolností nemôže patriť hriešnikovi, iba hriechu!

jumail

aj ked... toto tu asi pise vela ludi, prinajlepsom dostanu odpoved ze ,,neboj, ma to zmysel...

ale to je asi jedno. piseme tu zahladeni do seba.
ja tiez. ale pokusim sa trocha odtiahnut od seba, aj ked je to tazke.

bolo by dobre keby bol nejaky chat alebo podobne, mozno by to pomohlo.

jumail

som na dne. nemozem jest ani spat. pocitujem strasni tlak vo vnutri. nevidim zmysel zivota.

kym to nezacalo nevedel som si to ani predstavit ze to moze byt. preto pisem

RNG

Len pre vasu informaciu este raz, aby sa tu nesirili lzi, moje doplnkove obchody na Slovensku, ktore som operoval so stratou, cistou stratou, lebo zo Slovenska som nedostal za cely cas ani halier, su uz pomaly 3 roky zavrete, lebo som si dalej nemohol dovolit stracat.
Co sa tyka doplnkov , mnohe maju tie iste mechanizmy cinnosti, nez patentovane chemicke lieky. Na to je dost lekarskej literatury, len si ju treba vyhladat, lebo konvencna medicina ju chce za kazdu cenu potlacit.
Pripnem sem este raz aspon niektore, a naposledy, lebo zrejme vam to do tvrdych hlav nevchadza,na vasu vlastnu skodu

Na serotonin treba 5-HTP, co telo vie premenit na 5-HT=serotonin.

SJW na zase ucinok ako SSRI chemicke lieky

Podobne ale komplexnejsie sluzi aj SAM-e

Na choliny radim brat lecitin, co zaroven cisti aj cievy.

Na vitaminy B, ktore tiez funguju ako neurotransmitery radim najma zmes stress B.

Na dopamin je doplnok L-DOPA

Na GABA je doplnok Picamilon, co je zlucenina GABA a B-3, ktora sa vie dostat cez mozgovu krvnu barieru

Atd..

Viac o neurotransmiteroch najdete na
en.wikipedia.org
Niektore nervove problemy su zapricinene aj roznym zamorenim, od tazkych kovov cez neurotoxicke latky, ci uz priemyselne chemikalie, alebo produkty roznych mikrobov a parazitov. Odmorovanie teda musi byt podla typu zamorenia a musia sa odstranit aj mikrobialne a paraziticke zdroje.
Dixi (= a tymto som tu skoncil, nemam viac casu na vyhadzovanie)