Zvracanie a antikoncepcia

ivita

Chcem sa opýtať,beriem antikoncepciu logest už dlhodobo asi 5 rokov,no včera sa mi stalo že som zvracala presne 3 hodiny po užití tabletky,neviem či sa už stihla vstrebať,neviem či normálne ako by nič ďalej užívať vo zvyčajnú dobu,máte s tým skúsenosti?Ďakujem.

alzbee

Tekvicka: neviem, ci ti moja rada este pomoze, ale najlepsie spravis, ked zavolas na gyndu. lebo podla mna si si mala dat hned aj tu poslednu tabletku, ked si hentu vyvratila (lebo naozaj je diskutabilne, ci uz bola vstrebana :-/ ) a nerobit si pauzu alebo druha moznost-tu poslednu tabletku si vobec nedat a hned zahajit 7dnovu pauzu po vyvrateni tej predposlednej...ale asi je to uz fakt zbytocna rada :-/ ako si sa nakoniec rozhodla? dala si si pauzu alebo pokracujes v druhom baleni?

tekvicka

nikto neporadi? v letaku je ze ak je zvracanie do 3 hodin takto moze byt problem myslite si ze to staci?najma ked to bola predposledna tabletka z blistra?alebo brat hned dalsi blister?

tekvicka

baby poradte...beriem belaru a vcera som po tabletke zvracala necele tri hodiny (chybalo asi 10min) po uziti. bola to predposledna tabletka dnes som dobrala poslednu mam si dat normalne pauzu, myslite si ze sa stihla tabletka vstrebat?alebo mam brat vkuse a nerobit teraz prestavku? dakujem

slniecko33

Nie tabletku som si vzala o 16:00 a vracala som v noci okolo dvanastej až jednej hodiny tak duufam že to bude oka... aj vy ste take niečo podobné už zažili?nemusim sa ničoho báť?

slniecko33

No trošku sa bojim aj ked som čitala že ked po troch - štyroch hodinach po užití sa vracia tak vtedy že nie je to vstrebanie uplne tak toto bolo po viacerých hodinaach ale aj tak nebudem zatim kludnaa a teraz mi nedavno len skončili kramy:(( dakujeeem za raduu:) píšte ete názory

dadinka

nebudes, vsak telo je take zahormonovane ze az....jedna aj ked vynechcana po pravidelnom uzivani by nemala nic spravit, neboj, ja som tiez take riesila....klud:)