Reuma

Súvisiaci obsah

jimmi

Vie mi prosím niekto poradiť, či môžem užívať prostriedok na odkyslenie a zároveň aj na podporu trávenia, čiže na zvýšenie kyseliny v žalúdku ?

xflrkq

Dočítal som sa na nete, že bolesti v kĺboch môžu spôsobiť aj parazity.
Bolesti kĺbov a svalov: Parazity putujú v organizme a sú schopné zahniezdiť sa do kĺbov a svalov. Keď toto nastane, objaví sa bolesť, ktorú lekári často prisudzujú zápalu kĺbu (artritíde).

Slota

Cerstvy zazvor spravit caj a domaci med a pit kazdy den a priznaky sa zmierna alebo zmiznu.Vies reuma je neustali zapal v tele tak sa preto zapaluju klby a zazvor je protizapalovy a aj ukludnuje zaludok

jimmi

Podľa informácií na nete a mojich zdravotných príznakov som si určil chorobu - psoriatickú artritídu. Nakoľko sa nachádzam v Holandsku, a teda moje možnosti využiť lekárov sú temer nulové, vie mi niekto prosím poradiť ako si pomôcť ?

- mira

Ja by som to tak ružovo nevidela, že len niektorí ochorejú, ale keď chceš, ...hádať sa nebudem. Vidím koľkokrát ročne majú ľudia rôzne zápaly, chrípky, angíny, trpia plesňovými, bakteriálnymi ochoreniami... je ich veľa.
Imunita = stav, keď organizmus odolá nákaze vo vonkajšom nákazlivom prostredí = stav, keď má vnútri zásadité prostredie. Taký človek nepotrebuje potláčať a zabíjať patogény žiadnymi prostriedkami, pretože patogény v jeho vnútri uhynú bez riadeného zásahu.
Ja som proti vírusom, plesniam a pod. nepoužila adresné prostriedky a zbavila som sa ich.

RNG

HSV1 ma v Europe v sebe 96% populacie a iba niektorym sa obcas prejavuje, napriek tomu, ze ma dnes vacsina ludi nespravnu okyslujucu stravu. Takze je tam zrejme aj iny faktor, nez okyslenie tela, zahrnuty vseobecne pod menom viralna imunita.

- mira

Človek mykoplazmy i vírusy môže dostať, ale pri zásaditom vnútornom prostredí tieto organizmy nemajú šancu sa aktivovať, pretože im silne konkurujú probiotické kultúry. V kyslom prostredí probiotiká vyhynú a to je šanca pre patogény, ktorým kyslé nevadí.
Sama to poznám, pretože z minulosti mám v sebe herpes vírus, ale jeho prejavy som už niekoľko rokov nepocítila. A to som ním trpela každé 2 týždne !

RNG

Samozrejme strava ma na celkove zdravie , vcitane artritid, velmi vyznamne postavenie. Zapaly su totiz z roznych zamoreni a tie su casto z roznych jedal, ktorych niektore zlozky nevieme ucinne odstranovat, najma ked su prevalentne v nasej strave. Napr priemyselne znicene bielkoviny, tuky, konzervacne prostierdky, nedostatok mikrovlkaknin, nedostatrocny prisun probiotik, podporovanie roznych parazitnych kultur stravou atd.
Ale napriek tomu aj silne mikrobialne toxiny maju v tomto rolu, kde ich treba potlacit antimikrobialnymi, lebo strava na to nestaci. Mykoplazmy sa rozmnozuju pri akejkolvek strave, virusy tak isto a nakazy ako chlamidie a boreliozy clovek dostane prenosom napriek aj najlepsej strave.

- mira

Pri takomto prístupe lekárov sa ani nedivím, že "polovica Nitry má boreliózu". Artritída je následkom silnéhoprekyselenia organizmu a zároveň ukladania nánosov z prebytkov tuku a hlienu v kĺboch, ktoré sa pri súčasnom prekyselení zapaľujú. Na príčine je mäso, vajíčka, syry a mliečne výrobky a nevhodné nysýtené a priemyselne upravené tuky. Prekyselenie je spôsobené cukrom, chémiou, prevahou ovocia a bielej múky.
Je to pokročilý stav smerujúci k degeneratívnym ochoreniam priaznivé prostredie pre činnosť patogémov, akámi sú i chlamýdie.
Prečistenie organizmu je možné len úplnou zmenou stravy a životného štýlu. Uzdraví sa len ten, kto pochopil systém vývoja choroby a zameria sa na zásadotvorné a nezahlieňujúce potraviny.

weird_

okrem ineho, velka vec: LEPOK. a to ani nemusis mat celiakiu. silno pro-zapalova zalezitost, skus vynechat na nejaky cas a uvidis.