nechty

iva78

Ahoj, ja mam asi mesiac gelove nechty a som maximalne spokojna, lebo tie moje boli neuveritene obkusane a strasne som sa za nic hanbila... mozno budem lutovat, ked si ich dam prec, ale momentalne sa z nich neuveritene tesim :)))

lucka

ja som tiez mala gelove nechty a ked som si ich dala dolu, tak rok mi trvalo, kym sa mi unormalnili..chodila som pravidelne na japonsku manikuru, aby mi spevneli, lebo som ich mala znicene, tenke ako papierik a ak mi narastli dva-tri mm, tak sa mi hned zlomili az do krvi niekedy..ale to je idnividualne..niekomu po gelovych nechtoch nechty spevnia a ma ich super..ale ja ti poradim len jedno..ak mas zle nechty, ze sa ti lamu, bo si ich ohryzavas, tak si ich daj..nemas nimi co pokazit..ale ak mas krasne a pevne svoje nechty, nedavaj si ich..mozu sa ti, ale aj samozrejme nemusia, znicit a to nestoji za to..

miminka

ja som ich mala ,teda davaal stale .a ked som sa jedneho dna rozhodla dat prec ,plakala som nad svojimi nehtami .spravili sa mi hrbolceky kazdy treti den musim pilnikovat cely necht ,cim slabne , a stale sa stiepi a lame ..hmmm ...len z vlastnej skusenosti radim .nieeeee