da sa vysporiadat s neverou?

Príspevok v téme: da sa vysporiadat s neverou?
unfaithful

dneska som po 7 mesiacoch podviedla svojho chalana, s ktorym chodim vyse rok a pol.. trosku viac som vypila, a kedze sa mi ten chalan pacil uz dlhsie tak som to spravila.. nevyspala som sa s nim, pretoze mam kramy (nastastie)len som mu urobila fajku a vasnivo sme sa cely cas bozkavali. nechcem to povedat svojmu priatelovi, pretoze ho mam rada a nechcem ho zranit, ale tiez sa nedokazem pretvarovat.. co mam robit? zaroven som podjebala aj svoju najkamosku lebo ten chalan sa jej riadne paci a raz sa s nim aj prelizala :( ja viem ze som kurva a neviem co vsetko este, ale vazne potrebujem poradit...

unfaithful

pre kruci, trosku to objasnim.. ten prvy rok co sme boli spolu tak sme sa obaja vkuse podjebavali.. potom prislo nieco ako krizove obdobie a mali sme sa rozist. lenze ako sa hovori, clovek zisti, ze mu na tom druhom zalezi v momente az ked ho straca.. tak sme si dali druhu sancu, a odvtedy som mu bola verna, a strasne som ho lubila, len neviem co to bolo dneska.. s priatelom chodim od 15tich (teraz mam 17), tzn. ze som sa nemala kedy "vyblaznit a uzit si zivot" takze ked som opita spravam sa uplne ako iny clovek.. preto radsej nepijem, len dneska som to prehnala :( :( a mrzi ma to riaadne. viem ze ten chalan s ktorym so ho podviedla sa mi len paci, a brala som ho ako dobreho kamosa co sa teraz dost narusilo aj s nim :/ a s priatelom, sa mame radi (aj ked teraz je blbe hovorit ze ho lubim) a obcas si aj planujeme buducnost a take veci... tak ma mrzi ze sa vsetko pokazilo, a neviem ci sa mu dokazem pozriet do oci :( ale nechcem mu to povedat, lebo nechcem aby ma nenavidel, a neviem ako sa zachova, ci nahodou to aj neschytam fyzicky :(

kruci

vies mi vysvetlit co to znamena?Ty si ho podviedla aj pred 7. mesiacmi??

dneska som po 7 mesiacoch podviedla svojho chalana, s ktorym chodim vyse rok a pol..

nic mu nehovor, povedz si, ze to viac neurobis a zacni sa spravat normalne

katja44

ty musis vediet,ake mas priority v zivote,kto sa ti len paci a s kym by si chcela zit.Ze sa tak blbo citis-tak to je svedomie.dobre,ze ho este mas,aby si nestvarala este vacsie hluposti.na vsetko sa da zabudnut,len sa musis spamatat a dbat,aby za tvojim zivotom nesla sama pohroma.