da sa vysporiadat s neverou?

Príspevok v téme: da sa vysporiadat s neverou?
unfaithful

dneska som po 7 mesiacoch podviedla svojho chalana, s ktorym chodim vyse rok a pol.. trosku viac som vypila, a kedze sa mi ten chalan pacil uz dlhsie tak som to spravila.. nevyspala som sa s nim, pretoze mam kramy (nastastie)len som mu urobila fajku a vasnivo sme sa cely cas bozkavali. nechcem to povedat svojmu priatelovi, pretoze ho mam rada a nechcem ho zranit, ale tiez sa nedokazem pretvarovat.. co mam robit? zaroven som podjebala aj svoju najkamosku lebo ten chalan sa jej riadne paci a raz sa s nim aj prelizala :( ja viem ze som kurva a neviem co vsetko este, ale vazne potrebujem poradit...

lilimimi

aj ja suhlasim s nashirou,ale ty si zrejme este dost mlada zuzana175 a prelietavost a nestabilnost je cherakteristickou crtou vytahov v 15-17 rokoch a preto sa nerozculuj nad nashirinym nazorom.ked budes zrelsia a skusenejsia pochopis.mozno.a co sa tyka tvojej nevery-no hadam si si zobrala iste ponaucenie-ze tie pocity po nevere nestoja zato a ze sa vyvarujes dalsej nevery.znovu vsak pridavam-ked uz do toho idete a mate styk s niekym o kom neviete,ci nemoze byt nositelom nejakej choroby-nebudte naivne a zaslepene vzrusenim a pouzite prislusnu ochranu!!!zdravie je len jedno,hranice su otvorene,ludia cestuju...nechceme mat zamorene slovensko kadejakymi virusmi,napr. HIV!

nashira

zuzana....si fakt drza....a verim ze takymto ludom sa neda pomoct.Toto forum je pre vsetkych a nielen pre teba.Mozem sa slobodne vyjadrit pohorsit.Ja som nepisala ,aby si tu nepisala a necitala to z akeho kolvek dovodu tak pianko.

zuzana175

nashira.rob si prievan doma.kazdy tu kazdeho poucuje,ako mozes toho dotycneho milovat,ked si ho podviedla.uz mam plnu hlavu tychto blbosti.je to len nasa vec,ako zijeme a co robime.a este vety podobne,ze sa vsetko vrati,dobre aj zle.pravda very.ked si taka svata,tak to tu necitaj,lebo ta mladez len pohorsi

nashira

Asi vam tu urobim trocha prievan......Ja si myslim ,ze nevera je drzost...drzost prveho kalibru.Ja som to zazila a takto ublizovat sa nema.Ak nechcem byt s partnerom rozidem sa snim a neuzivam si s kadekym....Nezodpovedne a povrchne.Vymazes si cislo ale svedomie sa neda vymazat.A este co sejes budes zat...neuprimnost za neuprimnost.Komu dnes vsak zalezi na svedomi........vsakze.

zuzana175

nehovor mu to.ja som tiez podviedla,asi pred 2-3 tyzdnami.vidis,uz ani sama neviem.rychlo som na to zabudla.vymazala som si ho z telefonu,pokecu,icq...a nemam ho pred ocami,tak na neho nemyslim.a nepovedala som to tomu mojmu,pretoze by som ho tym ranila.a chcem s nim zostat.hento bol len maly preslap,ktory mozno trochu lutujem.

vecernica

nehovor to svojmu chalanovy!!!!!sexuolog: Plzak vravi ,,ak chces mat ten vztah,,tak zatlkat a zatlkat a zatlkat,neveru,
ak by ti aj odpustil ,,vzdy to bude naoko,,nikdy ti neodpusti uplne,,vzdy bude zraneny,,,v kazdej hadke to vytiahne,,aj po 5 -30 a x rokoch...

lilimimi

tak vela stastia v zivote,dievca.tak si davaj aspon pozor,aby si nechytila nejaku chorobu,ak budes promiskuitna.a s tym chalanom sa radsej rozid,sama dobre vies ze bez dovery nemoze byt normalnyvztah.radsej si daj chvilu pauzu s chodenim s chalanmi,nech sa ti hormony utisia a aj psychicky viac dozrejes

unfaithful

lilimimi, mozem ta uistit ze to neni vymyslene, aj ked ovela radsej by som bola keby to tak bolo :( nie som z tych, co zabijaju nudu tym ze tu vymyslaju rozne pribehy... ja si tiez hovorim, ze len taky blazni ako my dvaja mozme mat taky vztah, a keby sme pouzivali ten skuveny mozog asi by sme to uz davno boli sekli.. pretoze my si absolutne neverime, a vecsina vztahov zaklada na dovere :( a praveze o mne si ludia myslia, ze som verna a aj chalani sa o mna boja javit zaujem lebo maju strach ze ich poslem do pce kedze uz tak dlho mam chalana... a vlastne verna som aj bola (ten minuly rok co sme sa podjebavali ani neratam) az na dnes :(

lilimimi

mila unfaithful,tvoj pribeh vyzera ako vymysleny...teda verim radsej ze je vymysleny,lebo ak si naozaj tieto veci povyvadzala,nuz dievca,nebudes to mat lahke (a urcite nebudes stastna) ani so svojim svedomim,ani s ludmi v okoli-ono sa zrejme rozsiri,ze si "lahka"...Ale sanca zacat odznova je vzdy,takze vyvaruj sa tychto chyb,da sa to!!!drz sa.