Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

tiramisu

slavina, nech ti manzel skoci do lekarne, das si vaginalny krem alebo cipok, lokalne to dietatku neskodi, Candibene napriklad (v prvom trimestri sa neodporuca, ale neskor ano). Spytaj sa lekarnicky na lokalne antimykotikum pre tehotne. Aby si sa preliecila do porodu.
Zelam ti rychly porod, krasne a zdrave babatko a vsetko naj.

slavina

No to mi je jasné,že nemusím porodiť na deň presne,chcela som tým len zvýrazniť to,že to už naozaj môže byť každú chvíľu a nerada by som čokoľvek riskovala.Toto je moje druhé tehotenstvo u oboch som vedela,kedy som počala pri prvom som to vedela na deň presne,pri tomto mám rozpetie troch dní,kedy to mohlo byť.

tiramisu

Zavolaj svojmu gynekologovi a on ti poradi, ake volnopredajne cipky si mozes kupit v lekarni aj pocas tehotenstva.
P.S. Len malo zien porodi na den presne. Hlavne, ked nevedia kedy presne pocali.

slavina

riešili ste už niekedy problém kvasinky v tehotenstve,resp. pár dní pred termínom pôrodu?Mám pocit,že sa mi práve objavili kvasinky a v utorok mám termín pôrodu.Ako sa ich zbaviť ešte pred termínom????Ku gynekológovi idem v pondelok,ale do vtedy môžem porodiť..

zufalaAla

Ale ja uz NAOZAJ NEVLADZEEEEEEEEEM, ojovat skvasinkami treti rok, obmedzuje ma to vo vsetkom...NIC MI nepomaha, vade pisu inak , mala som vsetky masti...nestalo ma to malo penazi, vsade same rady a nazory ale ziaden mi este nepomohol...probiotika, wonenzym , capiky, masti, antibiotika, caje, bylinky,antikoncepcia, acidko....a to vseto uplne na PRD...neumyvam sa dole sprchovackou, pouzivam bavlnene nohavicy, este RAZ sem niekto napise jeho prije::ny nazor, tak rozkopem notbuuk...ako kde vsade su kvasinky?zhrnme to v crevach, konecniku, v posve, v hlave, v zaludku ...ako ich liecit???Jogurtom, dietou, nejest huby, kvasnice , sladke, pitny rezim treba dodrziavat, neviem ci som jedina ale pochybujem...NIC mi nezabera A tie peniaze co to uz zhltlo v mojom pripade...:((((

nikiiii

a este aby som nezabudla, treba vylucit z jedla huby, bo tie podporuju tvorbu kvasiniek.odporuca sa min. na polroka po prekonni, ale j ich nejem vobec bo vzdy sa mi to vracalo naspat. odkedy ich nejem vobec, uz take problemy nemavam

nikiiii

ahoj ivinka,pouzivaj iba intim. sprch. gely-dostat kupit aj take ktore obsahuju naviac nejake pre zeny velmi prospesne bakterie-nazov si uz nepamatam sak sa spytaj v lekarni ale mne ziadny intimny gel nikdy tak nepomohol jak tento.(popr. na posvu len cistu vodu)ale dobre je ked napr. sa tam osprchujes az po 3dnoch, das si canesten(al. cipky no co ti odporuci gyn.al. si volne kupis.+zmena stravy(najdes na nete)+vela tekutin.v tvojom pripade by som vsdila n zmenu zivotospravy(radikalnu)to zvycajne pomaha.popr. si daj porobit nejke special. vysetrenia na pritomnost bakterii, mozno ms nedostatok al. nadbytok nejakych,moze to inak bat aj daco s imunitou, bo zenske telo je cilive

lindda

Priznaky kvasiniek mam uz asi 4 dni, ale bola som mimo bydliska a daleko aj od lekarne a preto som si Canesten combi sla kupit az dnes. No priznaky mi ustupili, nesvrbi to, nepali, uz ani vytok velmi nemam a tak teraz neviem, ci mam zacat s tou canestenovou licbou. Poradi mi niekto pls?