velmi chuda...

romca

je mi hrozne:( asi 2 mesiace som jedla minimum a velmi stiahol sa mi zaludok:( dostala som chut na pizzu a tak som si povedala ze 2 kusky skusim si dat a je mi na zomretie tak ma boli brucho ako nikdy predtym uz nechcem jest vobec ak mam mat taketo bolesti :(

vivi20077

ahojte aj ja mam problem pribrat a dost mi to vadi mam 158vysku a vazim 45 kil 21rokov snazim sa ale nejdete mavam dni kedy mi chuti jest ze by som zjedla kona ale su dni ked mi staci naranajkovat a pocas dna si len do niecoho zobnut.pred dvoma rokmi som vazila po porode 55 kil co som bola wspokojna ale neucrzala som si tu vahu.a ten pangamin co o nom pisete pomaha?prosim poradte mi dakujem

iva82

ja mam 47 a 164 cm, schudla som za 3 mesiace 7 kil, skrz depresie...
vcera som bola asi po dvoch mesiacoch nakupovat, mala som velkost 38, teraz je mi velkost 36 velka!!! ale nic si z toho nerobim, hlavne, nemam nejake zdravotne problemy. ono je to najpodstatnejsie - nemat zdravotne problemy. proste niekomu je to dane byt chudy, iny o to bojuju.

asv,ahcxha,c

a co je to ten pangamin ? ja mozem zjest hocico a kedykolvek..kazdy sa cuduje kolko pojem...mam 168 cm a 48 kg...to je dost malo cela by som prirat prosim poradte

selly

Ahojte! Ja mam podobny problem ako ty Monii,ked mam 44kg tak to je v pohode, mavam i 41,sice som nízka(158cm),ale obcas to uz prekypuje az do psychickej nepohody a rozmyslam navstíivit lekara...Pomozte, ak by ste o niecom (rozumnom: vid tie kremese)vedeli... dakujem :)

romanka

tu nejde ani tak o vahu, ale o to myslenie, mam kamaratky co maju metabolizmus ako motor lietadla, podstatne je ich stravovanie a myslenie
monii a aku mas vysku a vek? dost aj od toho zavisi

neaila

ja mam 21 rokov a 47 kg, ale moja psychologicka hovori, ze je to trochu anorekticke, i ked ja neviem, niekedy sami zda ze mam take anorekticke myslenie, ale niekedy mi to pride ze nie a ze je to blbost, lebo jem vsetko co mi chuti, akurat sa uz neprejedam ako kedysi a citim sa teraz lepsie. ale fakt je ze by som asi mala pribrat. no uz som zacala brat aj lieky, teda iba jedny, ale dalsie uz brat nebudem.

lencok1

ajja som mala taky problem, potom prisli depresie a ja som zacala brat antidepresiva a pekne som pribrala, ale to ti neradim ze ich mas uzivat, ja len tak co vsetko cloveka stretne...
skus papat pangamin