Mam AIDS

mrvulka

hmmmmmm,sage,to znie dobre a k tomu ešte kávička v altánku,bazén plný vody,čerstvo pokosený trávnik....to je idylka

sage

ja sa tesim, ze sa uz takto otepluje, sice je rano este sviezo, ale uz maju byt do konca tyzdna aj v noci plusove teploty. aj ked ma prsat. ale tesim sa, snad sa uz len zjarievat bude :-))) a kvetinky kvitnut, stromy pucat, vtaciky svitorit.

sage

dnes bol maly zo skolky v planetariu a poobede sa mi stazoval - mami, ale my sme neleteli na inu planetu!
no comment :-)))

mrvulka

no tom som ale napísala ten príspevok pre nashiru.samozrejme som to nemyslela v zlom.môj mi tiež nepovedal,že si písala,až kým som to neprečítala.že prepáčte,ale mamka nie je doma :-DDD

nashira

Ja tu klacim pred pc ako pred oltarom ....Vierka sme sa dnes asi minuli na skype. Mam najradsej ked deti zacnu pozerat rozpravku kym ja niekam odskocim a neodhlasia ma,alebo aspon nepovedia , ze mam spravu. Ja budem cele prazdniny doma maly sa bude liecit to je fakt krasa. V piatok berie deti ex . Tak hadam oddychneme. Ex je najlepsia stara mama....hahahaha