Mam AIDS

sage

keby len pridany nazov k teme, ale aj zmeneny nazov! z "mam aids" na "Mam AIDS". spustila som rychle vyhladavanie, teda v mojom mozgu a na stranke a normalne som skoro prehliadla nasu temu. a to len kvoli velkym pismenam :-)))))

nashira

No pozeram , ze tu mame pridany aspon clanok ku teme...Stewula ja ti odpovedat neviem a myslim , ze Milos prispel len tak on vie , ze mi sa tu uz davno bavime o niecom inom ....clanky sa daju stiahnut z netu sposobom ctrl c a ctrl v a clovek sa ani nemusi orientovat v danej problematike.Ale myslim , ze milos i vdaka nam co to nasprtal :)

stewula

milos zda vidim ze mas o aids dost nastudovane...pocula som zevraj aids vymysleli americky vedci a rozsirili to medzi ludi a samozrejme za ucelom znizovania populace,asi ty isty ktory pozistovali vsetky tie studie a kadejake ine novynky okolo toho.pride mi to veelmi krute ale na svete sa deju veci o ktorych netusime a tomu verim.nechcem spochybnovat nic o com pises mna to celkom zaujima tiez som si dala zrobit testy z podozrenia...nezistilinic po inkubacnej dobe..ale mozu to zistit(az ked sa prejavy-vyvinie)az po vela rokoch od nakazenia,takzeje clovek v tejto dobe siritelom a moze nakazit ostatnych?a ked mi to nezistili predty, mozu potom neskor?

nellka

Ahojte žienky!Ešte sme stále na dovolenke, tak úchytkom píšem, lebo tu vôbec nemám čas sadnúť za pc. Sme v Alpách, prídeme v sobotu. Je tu dobre, len počasie...tu máme odmäk, takže žiadne sánkovanie pri chalupe nehrozí, ale vyššie je snehu dosť, takže lyžovať je kde. Malá ešte kašle, ale teplotu nemá, tak fajn. Akurát sa zobudila, tak sa chystáme von. A musím sa vám pochváliť, že som sa troška v tom lyžovaní zlepšila:).
Nashi a ty si ešte stále seknutá?!
Sage, vy máte kedy prázdniny?
Tak ja už idem, lebo je tu chaos. pa!

mentollka

...no a mentolkovci zasa vyrazaju za teplejsou klimou,tentoraz na povazie.
ak sa bude dat,prinesiem vam odtial jar.papá,majte sa zdes óčiň krasívojo.