Mam AIDS

nellka

Baby, ja som teraz s hrôzou zistila, že mi to už úplne vyhráva! Až teraz mi došlo, ako ste vedeli, že máme aidsové výročie práve 30teho...ja som myslela, že to držíte v pamäti a teraz si čítam Ivetkin príspevok a aha! Dátum! Ach, Nellka, šup, šup do roboty a premýšľať!

nellka

Mentolka, už si vypustila paru?:)
Ale nie, chápem ťa, to by naštvalo aj mňa, aj nás upozorňujú v škole na to, nech prezeráme deťom hlavy, ževraj oni to nemôžu/neviem prečo, nám ako deckám učky hlavy pozerali/, takže aj keby učiteľka videla, že decku lezú po hlave vši ako hrom, tak nič nezmôže. To zase bude nejaké"právo", ktoré niekto nedomyslel!!!
Asi ti neostáva nič iné, len susedovie deti odvšiviť osobne, alebo dať aspoň ich mamke šampón, nech im umyje hlavy.
Daj malej šatku na hlavu, aj v škole nech ju má.

mentollka

Aby jedna mater sprosta ktora berie pridavky,socialne davky,obedy zadarmo,stipendium pre deti od obce a este neviem ake vyhody nemohla kupit jeden sampon?

mentollka

mi volala pred chvilou svagrina,som nazurena,nazzzurena!Uz 5x od zaciatku sk.roku su na skole vsi,mala stale nosi v ziackej knizke napisane ze na skole sa opat vyskytli vsi a rodic to ma podpisat ze beriem na vedomie.No chapete to? To co je ake beriem na vedomie?To tam mohli odrazu napisat ok suhlasim s donaskou a zamorenim rodiny.Ja som sa teraz na rodicku pytala ucitelky,ze preco nepovedia ktore deti to maju a neupozornia rodicov.A ona ze to maju od zaciatku stale tie iste dve deti,surodenci,ale nesmu prezradit kto to je.No fakt super.A dnes svagrinina mala v skole pocula cez prestavku v zachode ako sa ucitelky bavili o tych vsivavych detoch a spomenuli aj konkretne meno.A to su NASI SUSEDIA!!!Boze a mala s nimi rano stoji na zastavke a cestuje preplnenym busom ...jezis jezis.Chytam paniku! Najradsej by som tu ich mater prerazila dazdnikom.Nech jej skola pohrozi socialkou,hygienikom,odobratim pridavkov na deti proste hocico,len nech to preboha riesia a nie ze sa s tym nic od zaciatku nerobi.Ako k tomu pridu ostatne deti?No hnus humus.Uz mi volala aj jedna mamicka,aj svagrina,planuju zajtra ist za riaditelkou a alebo starostom no som uplne strasne nasrata.ffff fffff ffff fffff ffff(to sa mi rozsiruju nozdry)

nellka

...a len tak medzi nami, teším sa najmä na jedlo, však ako inak...
Mentolka, v noci budem spať zase, chodím tak pred polnocou, takže to zaspím v pohode. Ja budem v tomto po ocovi, on si aj ako mladý rád zdriemol aj cez deň. Ani moja mama to nechápe, vraj sa potom cíti ešte horšie, ale ja lepšie:)

nellka

ahojte! No vidíš, Nashi, aká ja len som "šak učitelky sa chodzia tam s tými dzeciskami len hrat, ne?" "šak čo to za robotu!":) Karolka to sice nie je, ale snaha bola:)
A neexistuje nejaká kniha plná návodou, že by si to len odpísala a máš plán hotový?:)
Veci už sú v skriniach, hurá, ešte jedna kôpočka ma tam čaká, ale to je už nič. Tam boli také veci, že som sa ža rozcitlivela, také storočné, voňali spomienkami, fňuk...
A aj my ideme plesať. Tak mňa, narozdiel od Nashiry a Sage, strašne baví tancovať, ja si v tomto veku ešte občas aj na diskotéku zájdem- chi!
Teším sa, ešte som na plese nebola, len držte palce, aby som tam nespôsobila nejaké faux pas!

mrvulka

jújújúj,tak sa teším,len aby neprišla nejaká háveď k nám v podobe choroby.Už tu je síce,ale v miernej podobe.