Mam AIDS

mrvulka

sage,rehocem sa teraz,lebo si mi niečo pripomenula:moja suseda má svokru/81 ročnú/,pýtala ju požičať peniaze a ona na to že:no?a ja kde pôjdem požičať na pohreb,keď zomriem?

sage

ahaaaa, uz som mala plnu hlavu starosti, ako im dam vediet, ci pride moja dusa pred odchodom na onen svet navstivit pana doktora, alebo sestricku... :-))

sage

a to sa ako dozviete, ze dotycna pacientka zomrela? to mam poslat kopiu umrtneho listu na gynekologiu, stomatologiu a vsetky ostatne ambulancie, kde som vedena v evidencii, aby mmi zacali odratavat 20 rokov? to je chore. vsak ani archivacia evidencie chorob z povolania sa tolko nevedie...

dnes sme mali pekny rozhovor so synom, o lodiach, ostrovoch, moreplavcoch. toto ho momentalne bavi. a presla rec na piratov. tak mu vravim, ze aj dnes su pirati a ze nam mozu uniest nasu lod. aon mi na to pohotovo a presvedcivo - mamka, nasu lod neunesu, ona je velmi tazka. :-))))

mrvulka

jaj,nellka,k tomu archívu.To je hrúza.ešte že naša doktorka má miesto na povale.20 rokov sa musí ešte po smrti pacientky archívovať karta.

mrvulka

tak už je to tu.teplota dorazila,v noci sme nespali obidve,malá teraz dospáva.Uf,ešte že aspoň mám navarené.Aj do práce som volala kolegyni,že dnes neprídem.Božská moc.Dúfam,že to nebude nejaká pneumónia.Doktorku tu máme len 3x do týždňa,tak buď pôjdeme ešte dnes na pohotovosť alebo počkáme do zajtra.Nellka,tak ti závidím tie vstavané skrine.Pošli foto,nech sa pokochám.Tvoj starý je stolár?Filckami sme už aj my prešli.Myslím,že niet zariadenia,kde by sa tie potvory nedostali.

nellka

Sage, takže to funguje všade- nariadenie sice vyjde- treba archivovať- ale kam, to už nie. Tak to chodí aj u nás. Zaujímalo by ma, kedy už konečne začne niekoho zaujímať, v akých podmienkach sa robí a že sa to niekedy absolútne vylučuje s tým, čo sa od nás žiada.
Tak ste si zamakali, ale budete to tam mať pekné a čistučké:)Ja sa dnes chystám prezliecť periny a upratať, tiež je tu z tých skríň pekný brajgel, ale veci si už voňajú v nových skriniach, tak sa tam chodím na ne pozerať a kochám sa!:)
A ešte k tým všiam- aj mojej malej umývam pocitvo hlavu a tiež mi to už dovliekla, párkrát ešte zo škôlky a keď som to povedala učiteľke, tak ich tam nikto nemal! Iba naša. To určite, rodičia to určite nenahlásili, aby potom nebolo šušušu, tak si to vždy zlízla iba tá moja dievka, dúfam, že nás neohovárajú, že sme všivavá rodina, ale nech. Ja som to považovala za svoju povinnosť ich informovať. A bolo ťažké sa ich zbaviť.

sage

fujky, brrrr, mne staci pocut o vsiach, hnidoch a hned ma svrbi cela hlava. ja sa hrozim tej predstavy.
neviem ci som vam spominala, minule ked sme boli u kadernicky so synom, pani kadernicka spominala, ze vraj vsi maju radi umyte vlasy. no neviem, tak prestat im ich umyvat?
nellka, my sme dnes a vcera stahovali kancelariu, kupovali sme novy nabytok. keby ste vedeli, kolko prachu a spiny tam bolo. a kolko starych pisomiek, zadani, ktore mame archivovat a nikto vam nepovie kde....

nellka

To je pravda:(, to ma nenapadlo. Exituje taký kondicionér Neemoxan, tak s ním natri malej hlavu, pekne to vonia, ale všiam to smrdí a budú si hľadať inú hlavu. Nič lepšie ma nenapadá.A za tým riaditeľom skočiť, nech to rieši on, vy máte zase právo na to, aby keď má niekto v škole vši a vie sa o tom, kto to je, tak aby sa to riešilo. Však s tým nakazia celú školu.

mentollka

Ked dam malej staku,budu si mysliet ze ma vsi ona.Nastastie ani s jednym nechodi do triedy,len ten kontakt na zastavke a ta cesta ma stve.Ja by som ich ostrihala dohola keby sa to dalo humusakov.