Mam AIDS

mrvulka

na tomônašom"hasičskom" plese to je tak,že sú papieriky s číslami,a v plastových obaloch,čo sú kinerka majú na papierikoch napísané výhry,takže čo si vytiahneš,to máš.myslím,že je to tak dobre.

sage

ano, tesim sa, len keby som nebola v dlhociznom kabate a s notebookom na pleci. ale vidite, funguje.
u nas, ked sa robi tombola na "firemnom" plese, vzdy tie najhodnotnejsie ceny vyhra niekto vysokopostaveny. ja neviem, je v tom stastie, alebo nieco ine?

sage

ano, tesim sa, len keby som nebola v dlhociznom kabate a s notebookom na pleci. ale vidite, funguje.
u nas, ked sa robi tombola na "firemnom" plese, vzdy tie najhodnotnejsie ceny vyhra niekto vysokopostaveny. ja neviem, je v tom stastie, alebo nieco ine?

nellka

Vierka, to bol v podstate firemný ples, takže oni mali sponzorov, dobré ceny tam mali, aj nejaké kozm. balíčky, inak ja som chcela vyhrať tú poslednú cenu- schválne, či uhádnete...............................
.......................................
tak čo?! Bol to darčekový koš:) Kto stavil na moju pažravosť, stavil správne:)
Sage, tu sme sneh nemali, tak ste sa zabavili, konečne ste zdraví, isto sa teraz tešíš aj z toho, že ste sa vôbec mohli guľovať a že si bola do nitky premočená:)

sage

mame super gulovaciu cestu zo skolky za sebou.... kabat mam mokry od vrchu dolu. to su detske radovanky. vcera som bola von v kratkom rukave, vecer zacalo mrholit a nad ranom sa dazd zmenil na huste snezenie. pre deti uzasne, len od rana pocut z kazdej strany hukacky. samozrejme, cestari nesleduju predpoved pocasia a zas ostali zaskoceni :-))) ako kazdy rok.

mrvulka

mne blbol počítač včera.Bolo nemožné sa sem dostať.nellka,tak to ste museli mať perfektné tomboly.U nás takéto hodnotné neboli,najlepšia a najhodnotnejšia bola domáca pekáreń chleba.ja mám tiež iba jednu fotku spolu so sesterkou ešte doma,tesne pred plesom.Na ples manžel nechcel brať foťák,a tiež nechcel byť "na nete".Ale niečo nájdem,kde je aj on.