Tampony v noci- ano, nie?

poliewoocka

Tampony sa mozu pouzivat aj v noci,ale treba dodrzat casovy interval.TSS hrozi vzdy,nie len cez den.Riziku predidete ak si aspon raz za den date vlozku.TSS je zapricineny hlavne z dovodu zlozenia tamponu.SKlada sa z buniciny a to je zivna poda pre bakterie,ak si tampon nevymienate castejsie.(preto sa propaguje kalisok,je zo silikonu)
Tampon nechrani pred infekciami na kupalisku,mimo menstruacie by sa dokonca pouzivat nemal,lebo extremne vysusuje sliznicu posvy.

lujsiana

Tampony rano, cez den, aj v noci preco nie. Ak vam to pomoze dajte si na jednu noc vlozku ale zmysel v tom nevidim.

jaja

ja používam tampony už nejakých7-8 rokov a som s nimi veľmi spokojná (OB- Sú NAJ) no ale pred rokom som spravila kompromis, cez den používam tampony a v noci vložky... inak ked ich vyberáte do tých 6-8 hodín, tak prečo by mali byť nebezpečné?? a krv vsiaknu, nezadržujú vo vnútri tela!! ja si neviem predstaviť vložky cez den, asi by mi vadili, ale to je len otázka zvyku...

lea

ako mozte tvrdit, ze s tamponom v noci ste ciste? to co by bolo spinave vonku je tak celu noc spinave vnutri vas, takze velmi klamny pocit cistoty, nehovoriac o nasledkoch, co to moze sposobit. ale je to vase telo, len tu potom nevypisujte temy o infekciach a toxickom soku

fiona

ja si tiež myslím, že krv má prirodzene vytekať von, ale neznášam ráno ten pocit, že som krvavá ako masiar Krkovička. niekedy pri konci menzesu a ked som s frajerom, tak si na noc dám aj ja tampon. na kúpaliská si dávam vždy, aj ked nemám menzes, kvoli infekciám.

zabicka kvak

Tampony na noc urcite nie aj ked asi zavisi od priebehu menstruacie,ja mavam strasne silnu hlavne prve dve noci zo mna doslova leje.Na silvestra sme boli v hoteli tak som si dala na noc tampon nech nedospinim postel a rano som si ho v kupelni vybrala a vyvalilo sa zomna asi pol litra ciernej krvi-hroza.A to som bola este rada ze sa to vobec dostalo von no proste nechutne.A ten kalistek mi je tiez neprijemny,je to nechutne.

vierka

ja som používala tampóny počas mojich slobodných čias.Aj v noci.Ale od kedy som začala rodiť,mám lepší pocit vyčistenia,keď používam vložky.Ale keď chcú ísť detičky na kupko,tak si dám,ale fakt len počas kúpania.