Nehanbím sa za to ako som sa dobre nazrala !

Príspevok v téme: Nehanbím sa za to ako som sa dobre nazrala !
anti anorex

Uz mi tu idu na nervy tieto anorekticke temy a temicky,ktore stale zakladaju tie iste chore hlavy.Preto na protest zakladam tuto temu kde mozu prispievat normalne zijuci a normalne jediaci ludia,ktori sa nehanbia za to ze sa dokazu veselo "nabastit".Jedlo by malo byt pre cloveka pozitkom a potravou zaroven,nie vycitkou,hriechom a dovodom na trapenie.Takze -: co bolo dnes dobreho?

pomina

Mas pravdu alternativa,mas.
Ja som mala dnes rajcinovu polievku so struhanym syrom a palacinky s nutellou. A teraz vecer uz nejem.

Alternativa

Predstavte si, ze by PPP bola aj Vasim problemom. Prides na tuto www, najdes temu napr. "BOJ VYHRAS" a v nej stovky prispevkov. To sa jednoducho neda studovat. V tej teme je more dobrych rad aj o stravovani, ale zapadli v textoch, no co uz. Mne sa zda, ze aj napr. akne su podla tem celosvetovy problem :o). Netvrdim, ze nie, ale zivot neohrozuju

Alternativa

Ahoj zakladatelka tejto temy a vsetci prispievajuci,
to, ze je tu tak vela tem v spojeni s PPP /poruchy prijmu potravy/ svedci o tom, ze sa PPP stava, resp. uz je pomaly masovym problemom. Staci sa prejst po uliciach napr. Bratislavy, ajaj...Ja som nikdy tuto diagnozu nezazila, ale zila som v jej blizkosti. Je naozaj zabijajuca...preto sa tiez snazim dievcatam, ktore o pomoc, radu stoja, pomoc aspon dobrym slovom. Ak sa v temach k PPP objavi neziaduci prispevok ako propagacia pro-ana, same dievcata ostro protestuju. Som presvedcena, ze na www o zdravi tieto temy patria a pre viacere su zdrojom podpory v ich ceste k navrateniu zdravia. Pre niektore ma povzbudive slova len tento web...to na vysvetlenie. Prijemny podvecer

evcca

nechapem, ak niekoho nebavi citat nase jedalnicky, tak proste temu so slnecnicou v obrazku ignorujte a neotvarajte. je tu dost miesta pre vsetkych.

opica

bodka- prepac,nechcela som ta urazit,ja som uz taka drza ako opica
niekedy :-)(hm?)
spagheta- myslim ze sa tu nikto nevysmieva ani nespochybnuje tuto chorobu,sama uznaj ze je tu toho vela,ja tiez viem ze to ludom pomaha ale zasa vidis sama kolko tu toho je ved ide o epidemiu.

spagheta

btw.nie som anorekticka,som byvala anorekticka a abstinujuca bulimicka...ledva ledva sa mi podarilo z toho dostat...a viem presne o com to je,nie o pohariku vodu a grcani...ako ktosi napisal,ze?! jem uz normalne ako vy...ale stalo ma to vela namah,tak sa nedivte ze sa ludia co s tym maju problem stale obracaju o pomoc...mne tieto stranky velmi pomohli...a na to tu predsa su,tak sa nerozculujte ze ludia co tu pomoc potrebuju,ju aj pouzivaju!

spagheta

mila anti anorex...zrejme si si nevsimla ze nejde o anorekticke temy,ale antianorekticke..ludia co sem pisu sa snazia proti anorexii bojovat a nie ju schvalovat,zjavne si nepochopila o co ide a uz vobec nechapem preco si tuto temu zalozila v oddeleni anorexie a bulimie,kde je jasne ze sa o takych veciach pise! ale kto tento boj so samym sebou nezazil,nepochopi!

srnka

mila bodka ten napad s tymi alkoholikmi ma velmi rozosmial,to je dobre,predstav si ze: ja na ranajky pivo desinu,potom pol litra rumu,na desiatu marsky a cuco a na obed pol rozka a borovicku ...atd xixi

srnka

Mnam francuzke zemiaky? moje najoblubenejsie jedlo! Ja som dnes mala rano jogurt s vlockami,na desiatu asi kilo hrusiek (su teraz v akcii xixi)ananasovu tycinku,na obed rezen a zemiaky,puding, a teraz brezim k mame na chlebicky a tortu (narodky xixi) A absolutne sa za to nehanbim!

.

Milá opica. Ja nepatrím medzi anorektičky a nemusíš hneď na mňa vyskakovať. A už dávno nepatrím ani do tej vekovej kategórie. Je to to isté ake keby si tu napr. alkoholici založili svoju tému. Je to ich téma a mi, ktorých sa nás to netýka alebo nás to rozčuluje, tak si to nevšímajme. Ale pridám sa aj ja k tomu čo som dnes dobrého papala. Takže na raňajky vianočka s maslom (mňami mňam) a na obed hrachová polievočka a francúzske zemiaky.