praskol vam uz kondom ???

Príspevok v téme: praskol vam uz kondom ???
veronika

no, tak nam sa to stalo vcera. stalo sa nam to uz viac krat, ale nastastie, predtym som brala ATC. pred dvomi tyzdnami som prestala brat horm. antikoncepciu yadine, lebo som mala strasne depresie. takze uz dva tyzdne som bez ATC a vcera /akurat na 15 den od zaciatku menzesu, teda asi plodne dni, nie???/ nam praskol kondom. bolo to uplne na konci, takze do mna ejakuloval. nalakali sme sa, lebo dietatko este neplanujeme, tak som sa isla rychlo umyt do kupelky, dala som si pol ruky do posvy a snazila vyplachnut co sa dalo. co myslite, aka je moznost ze som tehotna? odkedy si mozem urobit test alebo ist doktorke ? myslite ze mohlo pomoct to moje brutalne vyplachnutie posvy? alebo telo si este stale odvyka od ATC ? prosim, piste. vdaka...

nikaaaa

ahojky leona a po kolkych hodinach si ju uzila. Ja po cca 6 a ostala som tiez tehotna aj tak, aj ked som uzila Escapelle.

muskaaaa

mne sa to stalo raz a to sme hned rano utekali na pohotovost-tam som povedala co sa stalo a predpisala mi tabletku...potom rychlo do lekarne a bolo to,potom sme uz len cakali,co z toho bude:))a nastastie to pomohlo...

erikaa

Ahoj wiliams1, to je potom problem, pretoze nie je sa za co hanbit.Ani len netusime kolko je na Slovensku ludi, ktori maju podobni problem, ale treba ho riesit. Mozno, ze Vam staci iba trosku napomoct a odhalit pricinu a mali by ste babatko hned. Ale ked nechce. Vsak to nie je hanba a potom by ste obaja boli stastni.

erikaa

jaja, niektorym ta tbl. zaberie, ale nie vsetkym, co sa uvadza aj v letaku, ze ked zena nedostane menzes, tak ma ist k dr.aby sa vylucila tehotnost a ak zena otehotnie, ze to nema na plod ziaden vplyv a je to pravda. Cize uz v samotnom letaku naznacuju moznost tehotenstva, nie je to 100 percentne, priemer je 80 percent a to je dost malo. Podla mna zavisi jej ucinkovanie aj od toho v ktorom dni cyklu sa zena nachadza.

erikaa

Ahoj wiliams1, netrap sa, ked ste sa snazili a stale babatko neprichadzalo, tak sste mali spolu zajst k Dr. a riesit to, kolkym parom sa zdari splodit dietatko az po niekolkych rokoch a niekto ho ma na prvykrat, ako aj my, stacilo, aby praskol kondom, escapelle nezaucinkovalo a teraz cakame chlapceka.

wiliams1

JA SOM TO ROBIL PRIATELKOU AJ KED MALA PLODNE AJ KED NEMA,A STALE NIC.MY SME TO CHCELY ALE NEDALO SA,ATERAZ NEVIEM CI SA NEROZIDEME KVOLI TOMU ZE SOM NEUROBIL BABETKO.PRE MNA TO JE VELMI TAZSKE ZE ZE NENI TEHOTNA,BERIEM SI TI K SRDCU.PRECCO SA TEK MUSIM TRAPIT,JU TO VOBEC NEZOBRALO.TERAZ JE VO SVAJCU.POMOZTE MI CO MAM ROBIT.CMUK BABENKY.PAPA.

jaja

to čo má znamenať, tá escapelle nejak neplní svoju funkciu, sa mi zdá, je tu niekto, komu zabrala?? ja som 1x (dúfam, že aj posledný) musela zobrať postinor, ale zabral...

erikaaa

ahojky leona, tak tebe ta tbl.po nezabrala a ostala si tehotna?Ja som tiez uzila escapelle a vcas a ostala som v tom.A dietatko si si nechala, ja ano.