ANTIKONCEPCIA a PRÍLEŽITOSTNÝ SEX

Príspevok v téme: ANTIKONCEPCIA a PRÍLEŽITOSTNÝ SEX
lululinka

Ahojte. Chcela by som sa poradiť čo mám robiť. Mám priateľa a užívam HAK. Lenže priateľ čoskoro odchádza do zahraničia asi na jeden rok, a bude sa občas vracat domov, fakt len občas-max. 5 krát za rok. Neviem či mám vysadiť HAK. Nechcem zbytočne zaťažovať svoje telo ale nechcem sa ani trápit s inými spôsobmi ochrany keď sa vráti domov na pár dní(Pharmatex som vyskúšala a nevyhovuje mi, a kondóm mi nestačí). Okrem toho nechcem prestat brat HAK aj preto lebo má pre mna vela výhod(pravidelný cyklus, lepšia plet...). Tak poradte prosím. Ďakujem.

lilly

s tou tabletkou, to zalezi od toho kedy ju vezmes... cim neskor tym vacsia moznost.... tak sa mi zda ze je tam priblizne 1% moznost ze otehotnies... ale samozrejme len do 3 dni po sexe...

monika andreanska

AHOJTE,MOZTE MI NIEKTO PORADIT????CHCEM SA OPYTAT CI SA MOZEM 100% SPOLAHNUT NA TABLETKU PO SEXE....DAKUJEM

ninnika

V prispevku si si odpovedala sama :))
Okrem toho nechcem prestat brat HAK aj preto lebo má pre mna vela výhod(pravidelný cyklus, lepšia plet...). ..tak ju neprestan brat...no a co ked zatazuje organizmus...vsetko v tejto dobe zatazuje organizmus nie je to jedno :))