ako si ocistit organizmus?

aloe

luwytka:urob si detoxikáciu prírodnými produktami Aloe vera gelom a s Aloe probiotic.Táto kombinácia je účinná a prirodzená.Ak máš otázky:duratnakatka@zoznam.sk

RNG

NAC je N-acetylcystein, forma aminokyseliny, odhlienovac a cistic(chelator).
MSM je jednoiducha vsadepritomna molekula, zdroj siry a vyborne polarne rozpustadlo, ulahcuje cistenie a transport splodin von , je protizapalove a material na klbovu hmotu a slachy.
Liquid zeolites su velmi malicke krystaliky zeolitov(mineral v pode) ktore su tak male, ze sa dostanu do krvneho obehu a vedia preniknut az do buniek, kde do seba absorbuju toxiny a tie vynesu z tela von.Je to patentovane liecivo na rakoviny, ktore sa vytvaraju v zamorenych telach takze prvorado treba telo odmorit, aby malo lepsiu funkciu a obranu, cim sa zaroven znizi mnozstvo novovytvaranych rakovinnych buniek a casto ich posilnena telesna obrana vie sama zlikvidovat.

washita

Ja som to dokazala pomocou caju na gastritidu, tiez pomocou uvareneho jacmena a lanoveho odvaru. Dnes sa citim dobre. Alebo kliknite na www.prozdravie.sk

tinus8

Tak ja pridam tiez moje poznatky, na pecen je dobry aj lanovy olej, ktory lahko kupis v bio obchode alebo lanove semena, ktore si pomelies (pripadne kupis pomlete) tie su dobre hlavne na cerva, malo by ich to poriadne precistit. :-) Rada si precitam aj ine rady ja sa tiez snazim ocistit moj organizmus.

[zruseny12]

ja som citala,ze na precistenie pecene,je dobry caj z pupavy.ja si ho tiez obcas uvarim.A teraz ako prichadza jar na krv je dobra mlada zihlava.Na creva je dobre Psylium,to mam od RNG,pred nedavnom som ho zacala pouzivat....