KONIEC!

erikus

NO BABY TAK MYSLELA SOM ZE SA VSETKO NA DOBRE OBRATI ZE UZ SOM KONECNE V POHODE AKO KEDYSI A ZE KILA POJDU DOLE ALE KED SOM DOMA ZASE SOM V TOM BLUDNOM KRUHU...12 DNI SOM BOLA UPLNE OK BOLA SOM VESELA MALA SOM FAJN NALADU A TO HNUSNE ZRADLO MI NECHYBALO JEDLA SOM AKO KAMOSI V POHODKE...JA NEVIEM PRECO MAM TENTO PROBLEM VED MAM SKVELEHO PRIATELA LEPSIEHO UZ ANI MAT NEMOZEM ..FAJN SKOLU...DOBRYCH RODICOV..LEN NEJAKY PROBLEM V HLAVE KTORY MI KOMPLIKUJE CELY ZIVOT..NEVIEM SA SPAMäTAT SOM SLABOCH...

rockerka

Samozrejme! To je prvy krok na vyliecenie. Hlavne si uvedom ze jedlo je tu preto, lebo obsahuje dolezite latky pre tvoje telo a aj energiu ktoru potrebujes a NEPRIBERES S NEJ! Jedlo tu neni preto aby sme ho vyvratili, lebo tym mozes ziskat vseliake vazne choroby, po case aj rakovinu, lebo nebudes mat dostatok obrannych latok. A hovorim vazne. Ak chces byt chuda nemusis sa tryznit, staci ak budes jest rracionalnu vyvazenu stravu asi 7000-8000kj a budes sa primerane aj hybat. Viem ze zacat zit normalne neni jednoduche, a tak zacni tym ze budes vela oddychovat, pit lipoveho, matoveho caju a Rooibos a budes vela spat... Drzim palce!!!

erikus

hmmm ...diky za vsetky prispevky....no teraz sa chystame na lyziarsky tak dufam ze nieco dam dolu...a ze tych par dni nejako zvladnem bez bulimie..a potom uz budem normalna...

evcca

styri dni su fajn, ides dalej,nevzdavaj to. z vlastnej skusenosti viem, ze su dni kedy sa citim maxi-tucne a dni kedy nie, casom tie druhe dni prevazia, len vydrz. ja tiez na ne cakam, lebo verim, ze to tak je.

klaudia.jan.

ahojte ja sa cítim momentálne zle a ak sa to zhorší o čo len kúsok viem že to zas príde a zas bude ten istý kolotoč. teraz je to tak na hranici už niekoľko dní som nezvracala cca4 som rada aj za to čo je veľmi sa neznášam ........ neviem ako ďalej nik to nevie a ani nechcem aby to niekto vedel!! nechcem byť tučná a v podstate niesom ale aj som vo svojej predstave

stacinka

mam bulimiu. a poviem ti, ze to treba riesit. skus navstivit svojopomocnu skupinku v utorok o 18,30. preoblem s jedenim je len dosledok niecoho velkeho.. komplikovaneho. a to treba riesit. ver mi.. necakaj na zajtra.

jaja

sama vam ake je to tazke povedat rodicom,tak ked sa na to necitis,urcite vyhladaj aspon inu formu pomoci....bud to povedz nejakej kamaratke alebo kamaratovi z realu,ktoremu doverujes,pripadne navstiv psychologicku alebo psychiatricku,alebo zajdi na sedenie svojpomocnej skupiny pre poruchy prijmu potravy...riesenie je vzdy,len musis ty chciet:)