epilepsia+antikoncepcia

No-dol

Ja som brala HAK spolu s Levetiracetamom skoro 2 roky a moja pecen to nevydrzala..skoncila som na hematologii a HAK som musela vysadit. Skus vyuzit ine moznosti ochrany, tvoje telo ma co robit s epi, nepchaj do seba dalsiu chemiu lebo sa ti moze pohorsit (castejsie zachvaty, zavraty, krvny obraz, nespavost...)

Saboter

U epileptikov je charakteristické že sú ľahších mravov či ženy , či muži... Rozkoš je pre nich samozrejmosť a majú sex a orgazmus veľmi radi , možno by ti pomohlo , keby si začala jesť pštrosie mäso a pečeň...a skúsila si vyhľadať ako by si sa mala stravovať keď máš epilepsiu

Anna126

Ja od troch rokov mám epilepsiu beriem lamictal u lamictalu je možná HAK ale v Tom prípade sa dávka liekov u epileptikov navyšuje dvojnásobne kôli hormónom

zzuzka

Ahoj, pokial viem lamictal je jeden z najlepsich liekov, ja som ho nemohla brat z financnych dovod kedze jeho cena stale rastla.....a myslim ze mne doktor hovoril este ked som ich brala ze na ne sa antikoncepcia brat da....no teraz mam ine a uz to nieje mozne, no kazdopadne aj ked mi je to neprakticke, tak HAK brat nechcem staci ze telo je zaneprazdnene epi. a nie este aby "bluznilo" z hormonov :-) ale je to kazdej vec..
A nechcem strasit ale jednej kamaratke sposobili zachvaty, takze ani toto by som riskovat nechcela....
Ale zasa je pravda ze je milion druhov epilepsie a milion druhov HAK

Serenity

To závisí od liekov aký užívaš, ale vačšina liekov na epilepsiu znižuje účinky hormonalnej antikoncepcie. Čiže viac menej ti to upraví síce menzes ale chránená proti nežiaducemu tehotenstvu nebudeš...